м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Ванна кімната – місце в домі, яким кожен член сім’ї користується щодня і постійно. Наша стаття розповість як легко і швидко прибирати ванну кімнату, позбавитися від вапняного нальоту на кераміці і хромованих поверхнях.

Регулярне прибирання в душовій кабіні

dush
Душова кабіна – місце для гігієни, а наліт, підвищена температура і вологе середовище в значній мірі сприятливі для розмноження бактерій і розвитку цвілі. Все це може сприяти зараженню, виникненню алергічних хвороб. Тому дуже важливо, щоб за душовою кабіною доглядали регулярно і правильно. Мило, гель для душу і шампуні часто залишають сліди на стінках душової кабіни і кахлі патьоки та сліди розводів. Перш за все, така картина псує всю естетику ванної кімнати, а також небезпечна розвитком бактерій і мікробів. Якщо в домі вода з водопроводу має досить великий вміст солей мінералів, тобто жорстка, то на стінках душової кабінки часто можна побачити підсохлі білясті патьоки.

Поради, які пропонують наші експерти

Чистимо насадку для душу правильно

Головка душу забруднюється швидше всього і якщо не мити її регулярно, то дуже скоро насадка буде виглядати вкрай неприємно. При митті душової кабіни потрібно не забувати про насадку.

  1. Відкрутіть насадку (зазвичай головка кріпиться на різьбі і зняти її зовсім нескладно). Іноді насадка знімається разом з гнучким душем.
  2. Якщо конструкція насадки для душа дозволяє зняти з неї верхню кришку з отворами (розсіювач), то це ще краще – її відмити можна буде дуже легко і швидко.
  3. На хвилин 20 насадку душу замочіть в розчині оцту з водою, щоб вапно відстало.
  4. Візьміть стару зубну щітку і почистіть розсіювач насадки, форсунки, її бічні частини. На цьому етапі можна скористатися також засобами для чищення хромованих поверхонь, які продаються сьогодні в усіх господарських магазинах.
  5. Якщо насадка для душу не милася дуже давно, особливо тверді відкладення можна видалити за допомогою жорсткої дроту.
  6. Зберіть насадку і вкрутіть її на місце, перевіривши чи немає підтікання води після вмикання душу.

kabina

Чим прибрати цвіль в душовій кабінці

Цвіль часто виникає там, де вогко і тепло. Сьогодні вже можна знайти в господарських відділах засоби для боротьби з цвіллю, і це сильнодіючі хімічні засоби, з якими потрібно поводитися дуже акуратно і змивати з особливою ретельністю. Якщо спеціального засобу немає, то можна скористатися побутовим відбілювачем.

Засіб рясно нанесіть на місця з цвіллю і залиште на кілька годин або навіть на ніч. Використовуйте для цього вологу губку, а не суху. Потім змийте і рясно обполосніть чистою водою, після чого витріть насухо.

Заходи безпеки

  1. При використанні відбілювача або засобу від цвілі завжди одягайте рукавички. У відбілювачі є хлор, який часто може викликати алергію, а при тривалому контакті навіть опіки на шкірі. Агресивні засоби від цвілі також можуть пошкодити шкірний покрив.
  2. Захищайте очі. Якщо немає маски, просто будьте гранично уважні – пари, що виділяються відбілювачами з хлором і засіб від цвілі, згубно впливають на очі.
  3. Забезпечте під час процедур хороший приплив або хоча б циркуляцію повітря.
  4. Уважно читайте етикетку засобу, який збираєтеся використовувати.
  5. Слідкуйте в цей період за маленькими дітьми, якщо вони в домі і не пускайте їх самих у ванну.
Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!