м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Згідно із законодавством України роботи, які виконуються на висоті 1,3 і більше метрів від поверхні землі, помосту, робочого майданчика, класифікуються як висотні. Висотні роботи в Києві затребувані, оскільки тут чимало сучасних багатоповерхових будівель, які потребують ремонту, обслуговування, прибирання не тільки зсередини, але й зовні. Промислові висотні роботи підрозділяються на будівельні, оздоблювальні, ремонтні, реставраційні, клінінгові, монтажні та демонтажні, фасадні та покрівельні. До цього переліку входять також монтаж зовнішньої реклами, формування крон дерев, антикорозійна і вогнезахисна обробка металоконструкцій. Компанія CLEANING-SERVICES здійснює клінінгові висотні фасадні роботи, в перелік яких входять миття вікон, підвіконь, відливів і відкосів, полірування скління, очищення фасадів від забруднень.

Висотні роботи в Києві можуть здійснюватися різними методами:

 • з використанням підмостків, риштувань;
 • із застосуванням вишок, колисок і інших платформних пристроїв з підйомним механізмом;
 • силами промислових альпіністів.

Саме останній метод взятий на озброєння нашою компанією.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Переваги промислового альпінізму

  Промисловий альпініст – це фахівець, який для переміщення, фіксації в потрібному місці, страховки використовує особливе спорядження. Це пояса, обв’язки, поясна альтанка, система мотузок, карабінів і спускових пристроїв, засоби індивідуального захисту. Для отримання допуску до висотних робіт (промислового альпінізму) необхідно пройти навчання використання екіпіровки і прийомам роботи на висоті, інструктаж з техніки безпеки, медичне обстеження.

  Промисловий альпінізм – найбільш популярний метод висотних робіт у Києві. У цього рішення є ряд переваг:

  • альпіністи висотні роботи можуть виконувати на будь-якій відстані від землі, в той час як висота риштувань, підмостків, вишок з підйомниками обмежена;
  • роботи виконуються оперативно, не вимагають тривалої підготовки типу монтажу риштувань, до висотного миття вікон або фасадів фахівці приступають максимум через 15-20 хвилин після прибуття на об’єкт;
  • з усіх методів висотних робіт альпінізм пов’язаний з найменшим ризиком пошкодження фасадів, скління;
  • для висотних робіт у Києві не завжди можливо використовувати підйомну техніку, в умовах щільної міської забудови іноді не вистачає місця, щоб проїхала машина з вишкою, а людина зі спеціальним екіпіруванням може дістатися до найбільш важкодоступних місць, працювати в умовах обмеженого простору;
  • на промисловий альпінізм ціни значно нижчі, ніж на висотні роботи із застосуванням підйомних механізмів, риштувань, оплачується тільки робота фахівця, а не оренда спецтехніки чи обладнання.

  Миття вікон на висоті

  Миття вікон альпіністами особливо активно здійснюється навесні, коли їх необхідно очистити від бруду, який накопичився за зиму але затребувана ця послуга і протягом року. У сучасних будівлях площа скління становить до 90% площі фасаду, найчастіше вікна глухі або відкриваються частково, помити їх зовнішню сторону, перебуваючи всередині будівлі, неможливо. А скупчення бруду погіршує світлопропускну здатність вікон, та й виглядають вони непривабливо. Так що миття вікон на висоті в Києві користується попитом.

  Роботи включають в себе:

  • очищення рами від забруднень, слідів клею, залишків монтажної плівки (при наявності);
  • очищення ущільнювачів;
  • попереднє видалення зі скла відкладень за допомогою скребка;
  • нанесення миючого засобу, миття губкою;
  • видалення надлишків вологи і залишків миючих засобів стяжкою;
  • полірування скла;
  • очищення від забруднень і миття підвіконь, відливів.

  Миття вікон на висоті може проводитися не тільки вручну, але й із застосуванням апаратів високого тиску. Коли струмінь води з миючим засобом подається під напором, можна видалити найстійкіші забруднення.

  На миття вікон альпіністами ціни залежать від ряду факторів. Це обсяг робіт, висота, на якій знаходяться вікна, ступінь забрудненості і характер забруднень, метод, який застосовується (ручний або апаратний), температурні умови.

  Миття фасадів на висоті

  Інший затребуваний різновид клінінгових висотних робіт у Києві – чищення та миття фасадів. У сучасних мегаполісах фасади інтенсивно забруднюються через вихлопні гази автотранспорту, викиди промислових підприємств. Крім того, на поверхні фасадів можуть утворюватися висоли, які не тільки неестетично виглядають, але і провокують руйнування оздоблювального матеріалу. Також фасади схильні до утворення грибка, цвілі, металеві елементи страждають від корозії. Підтримувати чистоту фасадів, продовжити термін служби оздоблювальних матеріалів і підвищити їх естетичну привабливість допоможуть промислові альпіністи Києва.

  Послуги промислового альпінізму з миття фасадів затребувані після завершення ремонтних робіт, якщо на поверхні залишилися сліди будівельних розчинів. Якщо будівлю планується здавати в оренду, виставляти на продаж, також необхідно надати їй «товарний вигляд». Без допомоги клінінгової компанії, яка здійснює висотні роботи в Києві, тут не обійтися. Чистота фасадів будівлі, в яких розташовуються держустанови і комерційні об’єкти – важлива складова їх іміджу.

  Як і у випадку з миттям вікон на ці висотні роботи в Києві ціни залежать від їх обсягу, висоти, складності забруднень, погодних умов. Також береться до уваги спосіб обробки фасаду, використані матеріали. Від цього залежить вибір засобів і технології очищення, яка дозволить ефективно видалити забруднення, не пошкодивши оздоблення. Нестандартна конфігурація фасаду, наявність складних архітектурних елементів, важкодоступних ділянок підвищує вартість фасадних висотних робіт.

  Принципи реалізації висотних робіт в нашій компанії

  Клінінгова компанія CLEANING-SERVICES надає послуги промислового альпінізму на разовій і постійній основі, можливе укладання договору про регулярне обслуговування. Якщо для очищення, миття вікон, фасадів потрібні послуги альпіністів, ви можете звернутися в нашу компанію. Фахівці можуть надати безкоштовну консультацію, сформувати комерційну пропозицію.

  1. Оцінюється обсяг робіт і рівень їх складності, підбирається оптимальна технологія.
  2. Складається та узгоджується з замовником кошторис, укладається договір на виконання висотних робіт у Києві.
  3. В обумовлений час фахівці з промислового альпінізму в Києві прибувають на об’єкт, проводять необхідний обсяг підготовчих робіт (огорожу прилеглої території, кріплення підйомних, страхувальних мотузок), озброюються необхідним інструментом, миючими засобами і приступають до клінінгу.
  4. Замовник приймає роботу, підписує відповідні документи.

  Послуги промислових альпіністів надаються фахівцями з допуском та досвідом висотних робіт у Києві. Компанія бере на себе повну відповідальність за забезпечення безпеки в ході проведення клінінгових робіт на висоті. Зазначена в договорі про виконання висотних робіт ціна є остаточною.

  Ціни на висотні роботи в Києві

  На промисловий альпінізм розцінки залежать від безлічі факторів, тому для кожного замовлення вартість робіт розраховується в індивідуальному порядку. Беруться до уваги:

  • максимальна висота, на якій виконуються роботи;
  • площа поверхні, яку необхідно прибрати;
  • тип забруднень, їх стійкість, а також особливості покриття, стекла, необхідність використовувати щадних засобів або вдатися до інтенсивного впливу;
  • наявність факторів, які ускладнюють проведення висотних робіт у Києві;
  • сезон.
  Площа, яка прибирається2) Приблизна вартість (грн.)

         1

         10

         20

         50

         100

      від 20  

      від 200  

      від 400  

      від 1000  

      від 2000  

  Переваги висотних робіт у компанії Cleaning-Services

  За масштабами промислового альпінізму Київ перевершує інші міста України, висотними роботами тут займаються багато компаній. Cleaning-Services надає клінінгові послуги, в тому числі послуги промислових альпіністів, з 2014 року.

  Ми гарантуємо:

  • виконання робіт досвідченими фахівцями, які діють оперативно, акуратно, ефективно, домагаються ідеальної чистоти в найскладніших умовах;
  • застосування професійного обладнання та хімії від провідних виробників;
  • вибір оптимального методу усунення забруднень з урахуванням їх характеру і особливостей поверхні, що очищається;
  • виконання робіт в точно в зазначені терміни;
  • індивідуальний підхід, увага до побажань замовника;
  • доступні розцінки на висотні роботи і знижки для постійних клієнтів.

  Якщо вам потрібні послуги альпіністів в Києві для чищення, миття фасаду, скління, вікон, звертайтеся в компанію Cleaning-Services. Оформити замовлення можна по телефону.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *