м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Дезінфекція приміщень – це комплекс послуг, спрямованих на знищення хвороботворних мікроорганізмів, які знаходяться в повітрі та на поверхнях. Її мета – запобігти поширенню інфекційних захворювань.
Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Чому замовляють дезінфекцію приміщень?

  Дезінфекція приміщень різного типу проводиться з різних причин:

  • у медичних закладах – для профілактики перехресного інфікування заразних хворих (обміну збудниками), зараження неінфекційних хворих та медперсоналу;
  • на об’єктах харчової промисловості – для запобігання зараженню продуктів;
  • у будь-яких громадських місцях, які відвідує велика кількість людей – для зниження ризику поширення різних інфекцій, в тому числі респіраторних, кишкових, шкірних. В умовах епідемії коронавірусу це особливо актуально.

  Дезінфекція квартир, приватних будинків потрібна не так часто. Основні причини її проведення:

  • житло було придбано на вторинному ринку та нові власники хочуть убезпечити себе від бактерій, вірусів, якими могли «заселити» квартиру попередні мешканці;
  • у квартирі знаходиться (знаходився) інфекційний хворий, необхідно знизити ризик інфікування інших членів сім’ї. Дезінфекція необхідна в разі інфекційних захворювань як людей, так і домашніх тварин;
  • в умовах загострення епідситуації виправдана профілактична обробка для знищення хвороботворних мікроорганізмів, які може принести з вулиці будь-який мешканець або гість;
  • квартира вражена грибком, спори якого можуть викликати алергічні реакції та інші важкі захворювання.

  У таких ситуаціях крім дезінфекції необхідне професійне просушування приміщень, оскільки грибок розмножується при підвищеній вологості.

  Види дезінфекції

  За призначенням дезінфекція приміщень ділиться на:

  • профілактичну, проводиться регулярно для зниження потенційної небезпеки, запобігання поширенню інфекції;
  • осередкову, проводиться в осередку епідемії для знищення інфекції, яка знаходиться поза організмом, щоб не допустити її поширення за межі вогнища та зараження здорових людей, які там знаходяться.

  Вогнищева (осередкова) дезінфекція приміщень, в свою чергу, підрозділяється на:

  • поточну, проводиться багаторазово, постійно, протягом усього періоду, поки в приміщенні знаходиться хворий (хворі);
  • заключну, проводиться одноразово, коли хворий залишає приміщення або одужує. Її проведення необхідне в осередках стійких інфекцій, збудники яких можуть тривалий час жити на різних поверхнях, предметах побуту.

  Залежно від методів проведення дезінфекція приміщень може бути механічною, фізичною, хімічною, біологічною та комбінованою. Найбільш ефективні методи – хімічний і комбінований, саме до них вдаються клінінгові компанії.

  Що включає в себе дезінфекція квартири

  Основні складові дезінфекції квартири:

  • дезінфекція поверхонь, протирання хімічними засобами або обробка парогенератором;
  • знезараження повітря та важкодоступних ділянок. Може здійснюватися за допомогою генератора «холодного туману» (приладу для розпилення дрібнодисперсної суспензії дезінфікуючої речовини), кварцування, озонування.

  Супутні роботи

  При осередковій дезінфекції приміщень для максимально повного ефекту необхідне прання одягу хворого, постільної білизни, інтер’єрного текстилю, кип’ятіння посуду, хімчистка килимів, м’яких іграшок. Клінінгові компанії можуть надати послуги прання та хімчистки в якості супутніх. Також можуть проводитися:

  • дезінсекція – знищення комах (тарганів, клопів, мурах);
  • дератизація – знищення гризунів;
  • дезодорація, нейтралізація неприємного запаху, який міг з’явитися, зокрема, в ураженому грибком приміщенні.

  Тривалість процедури

  Тривалість дезінфекції приміщень залежить від їх типу, площі, кількості кімнат в квартирі, будинку або кабінетів в установі, цехів на підприємстві. Також має значення загальна площа поверхонь, які необхідно обробити дезінфікуючими речовинами. Більш точну інформацію про терміни та вартість виконання робіт можна отримати при оформленні замовлення.

  Замовити дезінфекцію приміщень в Києві в компанії Cleaning Services

  Якщо вам необхідна дезінфекція приміщень в Києві, звертайтеся в компанію Cleaning Services. Ми здійснюємо дезінфекцію приміщень різної площі та типу – виробничих, складських, адміністративних і житлових. Застосовуємо сучасне обладнання для дезінфекції хімічним, фізичним, комбінованим методами, ефективні дезінфікуючі засоби. Дотримуються всі заходи безпеки, на роботи надається гарантія.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *