м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Діти обожнюють м’які іграшки і постійно носять їх з собою: коли йдуть в гості, в пісочниці, на пляжі, в машині, в громадському транспорті, на прогулянці в парку, а потім засинають, обійнявшись з ними. І часто батьки навіть не замислюються, що матеріал, з якого зроблені дитячі м’які іграшки, дуже добре вбирає в себе пил, бруд, вологу і є сприятливим середовищем для розвитку хвороботворних бактерій, вірусів і грибків, які можуть викликати алергічні реакції, захворювання дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту у дитини.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Таким чином, дитяча забава стає джерелом небезпеки для здоров’я Вашого малюка. Щоб уникнути цього варто регулярно проводити таку процедуру як чистка дитячих іграшок. Але тут також варто відзначити, що звичайне прання в пральній машині не гарантує повної дезінфекції. Більш того, в набивці виробів для дітей можуть зберегтися залишки прального порошку, що тільки погіршить ситуацію. А ще, після такого прання іграшка може втратити форму і колір, що також засмутить дитину.

  Для вирішення цих проблем ми пропонуємо Вам нашу послугу чищення і хімчистки дитячих м’яких і плюшевих іграшок в місті Київ. Використовувані нами чистячі засоби абсолютно безпечні і не несуть шкоди дитячому здоров’ю. Вони ретельно, але дбайливо видаляють будь-які види забруднень і повністю дезінфікують дитячу іграшку, легко змиваються і не залишаються в структурі тканини. Дитячий виріб збереже форму і не втратить колір. Ви можете бути спокійні за безпеку Вашої дитини.

  Також, рекомендуємо провести хімчистку м’яких іграшок відразу після покупки до того, як вони потраплять в руки малюка. Адже в новій розвазі можуть зберегтися залишки барвників. Вона могла увібрати в себе бруд в місцях, де зберігалася до реалізації, на ній могли залишитися сліди покупців, які чіпали її до Вас. Хімчистка дасть впевненість в чистоті нової іграшки.

  Ми дбаємо про дітей і гарантуємо високу якість хімчистки дитячих іграшок за доступною ціною!

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *