м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Вченими доведено, що використання агресивних хімічних засобів для прибирання приміщення може чинити негативний вплив на здоров’я людини, а також навколишнє середовище. Тому останнім часом все більшою популярністю користується така послуга як еко клінінг, який передбачає використання безпечних миючих засобів і технологій. Даний вид клінінгу – ідеальне рішення, якщо в домі є маленькі діти, алергіки, а також, якщо ви дбаєте про своє здоров’я.

  Еко прибирання в домі від компанії CLEANING-SERVICES

  Наша компанія надає професійний екологічний клінінг із застосуванням антиалергенних і екологічно чистих миючих засобів. Професійні співробітники нашої компанії за мінімальні терміни виконають екологічне прибирання будь-якої складності та обсягу. Це може бути як щоденне, так і генеральне еко прибирання приміщень. У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє ефективно впоратися з різними видами забруднень, в тому числі жирним нальотом, застарілими плямами, слідами цвілі і багато іншого.

  Эко уборка

  Спектр екологічних клінінгових послуг включає:

  • Еко прибирання в Києві всіх поверхонь в приміщеннях різного призначення,
  • Чищення м’яких меблів і килимових покриттів,
  • Миття вікон, фасадів,
  • Чистку мармуру і граніту і т.д.

  Крім того, в разі потреби ми проводимо еко очищення та іонізацію повітря. Залежно від виду матеріалу підбирається як спосіб чистки, так і вид миючого засобу. Більшість робіт виконується з використанням парогенератора, за допомогою якого здійснюється волога або суха ефективна еко чистка поверхонь без пошкодження її цілісності.

  Экологическая уборка

  Ми практикуємо індивідуальний підхід і пропонуємо дійсно доступні ціни на наші послуги при їх незмінно високому рівні надання.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *