м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Одним з найбільш трудомістких видів робіт при прибиранні приміщень після ремонту будинку, в квартирі, офісі, котеджах, є прибирання та миття вікон, ціна якого може бути абсолютно різною в місті Київ. Адже на склі прекрасно видно і пил, і бруд, і розводи від не надто ретельного прибирання. А брудне скло не дозволяє домогтися відчуття чистоти в будинку. Та й витрачати час на миття, натирання і доведення до блиску, який Ви могли б провести з дітьми, родичами або друзями в Києві дуже шкода.

Щоб допомогти Вам з цією проблемою і дати можливість насолоджуватися чистотою та блиском Вашого скла без зайвих зусиль або витрат, наша компанія пропонує Вам свої послуги мийки вікон в місті Києві.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  У нас доступні ціни на миття вікон

  У нас послуга професійне миття вікон проводиться на вищому рівні і в різних приміщеннях після ремонту і не тільки, в квартирах, офісах, а ціна і вартість цієї послуги є однією з найнижчих по місту Київ. У вас більше не буде дилеми як помити вікна без розводів і небажаних плям в місті Київ, адже ми виконаємо послугу миття вікон якісно і недорого, так що такий фактор як вартість може вас не хвилювати.

  Працювати з нами просто та приємно. По телефону ми обговорюємо і погоджуємо всі деталі майбутньої послуги. У найкоротші терміни у вказаний Вами час наш працівник приїде до Вас з повним комплектом обладнання для будь-якого типу миття вікон, з ним також і обговорюється ціна. Миття вікон буде проведено недорого в найбільш можливо короткий час і не принесе Вам жодних незручностей.

                    Площа, яка прибирається (м2)                                  Приблизна  вартість (грн.)          

  1

  10

  20

  50

  100

  від 10

  від 100

  від 200

  від 500

  від 1000

  Тільки професійне миття вікон

  Ви можете бути абсолютно впевнені, що засоби, які будуть використані, не завдадуть ніякої шкоди людям або тваринам, які перебувають у приміщенні під час прибирання, адже ми використовуємо наші дружні до навколишнього середовища засоби, не застосовуємо агресивних розчинників або поліролей для додання блиску.
  Після наданих нами послуг Ви можете розраховувати на наступний результат:

  • ідеальну чистоту скла;
  • сяючий вигляд і дзеркальний блиск скла;
  • тривалий ефект мийки;
  • економію власних коштів, адже ми не завищуємо ціни на свої послуги.

  Тому поспішіть замовити миття вікон саме у нас! Адже у нас ціна відповідає якості.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *