м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Всі ми люди і не дивно, що після важкого трудового дня, робочому персоналу торгових центрів, магазинів абсолютно не до прибирання приміщення. Тим більше, що цей час можна провести з близькими, раніше повернувшись з роботи. Також торгові центри відомі своєю організацією свят для відвідувачів, після яких також залишається багато сміття та бруду. У подібній ситуації чудовим рішенням проблеми можуть стати послуги клінінгової компанії, яка професійно зробить клінінг магазинів і торгових центрів.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Особливості прибирання торгових центрів з CLEANING-SERVICES

  Наша компанія CLEANING-SERVICES набирає в штат працівників тільки справжніх фахівців, які не тільки відповідально ставляться до своєї роботи, але й зроблять послугу прибирання торгових центрів в місті Київ дуже якісно та швидко. У своїй роботі ми використовуємо тільки натуральну хімію і миючі засоби, тому прибирання магазину не матиме жодних шкідливих наслідків ні для відвідувачів, ні для робочого персоналу. Мало того, результат неодмінно буде радувати око.

  Якщо вам необхідне професійне прибирання торгових приміщень, то поспішіть звернутися до нас. А ми в свою чергу обіцяємо виконати свою роботу якісно, ​​швидко та на вищому рівні. Замовте послугу з клінінгу торгових центрів зараз, і ми гарантовано надамо вам сервіс lux класу, за доступною і конкурентоспроможною ціною.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *