м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Хто ми?

7+

років на ринку

17 990+

квартир прибрано

01

Компанія “Cleaning-services” займається прибиранням будь-яких приміщень: від квартир і будинків до промислових
підприємств і ТРЦ.

Ми завжди орієнтуємося на сучасні потреби замовників і високі стандарти якості!

02

Серед наших співробітників – досвідчені фахівці, здатні виконувати роботи будь-якого ступеня складності.

Підтримуємо імідж надійного партнера, і постійно покращуємо якість обслуговування.

Клінінгові послуги, які ми надаємо

Клінінгова компанія в Києві Cleaning Services оперативно проведе локальне або глобальне прибирання приміщень і територій, розташованих в межах столиці та Київській області. Ми вміємо чистити та прибирати все і всюди. В нашому переліку клінінгових послуг є:

У нас також працюють фахівці, які мають допуск до виконання висотних клінінгових робіт, чиї послуги особливо
цінуються в умовах мегаполісу, де потрібно доглядати за хмарочосами.

Оформіть заявку на прибирання

Обов'язкові поля позначені *


  Партнери
  Чому нас обирають?
  МИ ВОЛОДІЄМО ВЕЛИКИМ ДОСВІДОМ

  Клінінгова компанія в Києві CLEANING-SERVICES пропонує повний перелік клінінгових послуг, які проводяться на високому професійному рівні з використанням сучасного обладнання, а ціна безперечно варта того. Ми молода клінінгова компанія, яка динамічно розвивається та основним пріоритетом якої є роботи з прибирання та професійний клінінг в Києві та Україні. Наша команда – це фахівці з досвідом роботи не менше 4 років.

  МИ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ

  Ми використовуємо спеціальні засоби, які не тільки дозволяють ефективно видаляти забруднення різного типу, але й є абсолютно безпечними і екологічно чистими. Це німецькі безфосфатні засоби, а також американська екохімія. Професійна клінінгова компанія в Києві, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу і здоров’ю людини – сьогодні це реальність!

  МИ СУЧАСНІ

  Ми завжди завершуємо всі роботи у встановлені терміни, використовуємо лише найкращі сучасні технології, щоб гарантувати швидкість виконання робіт. У той же час наша команда приділяє особливу увагу деталям і забезпечує високу якість.

  Наша клінінгова компанія – надійний партнер, який надає послуги, якість яких підтвердили час і вдячні відгуки постійних клієнтів. Ми використовуємо хороші чистячі засоби від відомих фірм, наші співробітники мають великий професійний досвід.

  Шукаєте професійну команду досвідчених прибиральників за доступною ціною для вашої прибирання?

  Переваги послуги клінінгової компанії Cleaning Services в Києві

  Якщо вам потрібно якісно та швидко зробити прибирання, значить вам потрібна клінінгова компанія. Київ – місто велике, і як в будь-якому сучасному мегаполісі в ньому швидко з’являються фірми, що надають послуги, які користуються попитом. Клінінгова компанія Cleaning Services існує не так давно, але вже заслужила ім’я і має свою постійну клієнтську базу, прагне та готова оперативно реагувати на її розширення.

  Наша фірма створила та підтримує імідж стабільного та надійного партнера завдяки:

  • ідеальній якості будь-якого різновиду і складності прибирання;
  • професійному клінінгу за демократично низькими розцінками;
  • оптимальній кількості штатних співробітників, що дозволяє не створювати чергу і до мінімуму скоротити час очікування надання послуги;
  • штатній комплектації лише професійними фахівцями з досвідом роботи понад 4 роки і бездоганною репутацією;
  • індивідуальному підходу до графіку фінансових розрахунків;
  • оперативному реагуванню на побажання постійних приватних і корпоративних клієнтів.

  Також звертаємо увагу, що на відміну від більшості клінінгових компаній Києва, ми прибираємо житлові та робочі приміщення в режимі 24/7 – цілодобово та без вихідних.

  Чому нам довіряють

  Київська клінінгова служба Cleaning Services – це не лише висококласні фахівці та їх чітка робота в установлені терміни, яку деякі наші клієнти оцінюють епітетами «японська якість» і «швейцарська точність». Зробити ідеальне прибирання їм допомагають найсучасніші технології та інноваційне обладнання. Надаючи послуги клінінгу в Києві, ми приєдналися та підтримуємо рух по захисту навколишнього середовища, застосовуючи сертифіковані німецькі безфосфатні та натуральні екологічні засоби побутової хімії, виготовлені в США.

  Клінінгові послуги, які ми надаємо

  Клінінгова компанія в Києві Cleaning Services оперативно проведе локальне або глобальне прибирання приміщень і територій, розташованих в межах столиці та Київській області. Ми вміємо чистити і прибирати все і всюди. У нашому переліку клінінгових послуг є:

  • прибирання та дезінфекція всіх різновидів житлових, робочих і складських приміщень, відкритих майданчиків;
  • миття вікон, чищення фасадів;
  • хімчистка м’яких тканин і матеріалів, очищення твердих поверхонь;
  • глобальне прибирання після будівельних робіт, ремонту, потопу, пожежі;
  • вивезення будівельних відходів та сміття;
  • професійне очищення та дезінфекція повітря;
  • виїзний клінінг автомобіля;
  • відповідально делікатний клінінг сервіс яхт і катерів.

  У нас також працюють фахівці, які мають допуск до виконання висотних клінінгових робіт, чиї послуги особливо цінуються в умовах мегаполісу, де потрібно доглядати за хмарочосами.

  Вартість клінінгу

  Ознайомитися з цінами та вартістю послуг клінінгової компанії у Києві Cleaning Services можна на сторінці сайту Прайс. Якщо ви цікавилися розцінками на подібні послуги в інших київських та українських компаніях, що спеціалізуються на послугах клінінгу, то напевно побачите суттєві переваги нашої цінової політики.

  Особливості роботи нашої компанії

  Більшість працівників київської клінінг фірми Cleaning Services – фахівці-універсали. Кожен працює швидко, акуратно та вміє виконувати практично весь спектр клінінгових робіт, враховуючи рекомендації замовника і дотримуючись високого рівня обслуговування, а також нормативних стандартів якості.

  Замовити клінінгові послуги в Києві

  Незважаючи на визнання Cleaning Services однією з кращих клінінгових компаній України та Києва, ми прагнемо та готові до розширення своєї клієнтської бази. При цьому укладаючи договір, ми гарантуємо всім – і приватним замовникам і фірмам, що замовлені послуги будуть виконані на відмінно і строго в узгоджені терміни.

  Обговорити ціни, умови співпраці та замовити клінінг в Києві можна за телефоном +38 (067) 418-57-77

  Часті питання

  ❓ Які послуги надає компанія Cleaning-Services?

  До основних послуг компанії відносяться: прибирання квартир, прибирання приватних будинків, прибирання офісів, очищення фасадів будівель від забруднення всіх типів складності, прибирання приміщень після будівельних чи ремонтних робіт, миття вікон всіх форм і розмірів, прибирання приміщень після пожеж або затоплень, очищення плитки, мармуру, паркету, чищення килимів та інших тканин.

  ❓ Скільки триватиме прибирання?

  На тривалість прибирання в першу чергу впливає вид прибирання, а також площа приміщення та рівень забрудненості. Декілька основних чинників, які впливають на тривалість прибирання: кількість кімнат, заставленість приміщення, площа квартири, будинку, офісу. Щоденне прибирання займає від 2 до 4 годин, генеральне прибирання займе від 3 до 7 годин, на прибирання після пожежі може знадобитися кілька днів.

  ❓ Особливості нашої роботи

  Більшість наших працівників – універсальні, вміють виконувати комплекс робіт, пов'язаних з якісним прибиранням. Під час роботи наш співробітник враховує побажання клієнта.