м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Всі транспортні засоби незалежно від виду потребують догляду. Водні – не виняток, адже на певний період вони стають життєвим простором, зоною затишку для людей. А який затишок без чистоти? Ось чому прибирання яхт – питання актуальне і специфічне. Адже такий клінінг вимагає особливого підходу: матеріалів, знань, відповідальності. Тому багато власників водного виду транспорту делегують такі повноваження професіоналам.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Довіряючи мийку яхти або іншого транспортного засобу клінінговій компанії, можна повністю зосередиться на відпочинку, економити дорогоцінний особистий час. При цьому клінери зі знанням справи візьмуться за:

  1. Очищення ілюмінаторів.
  2. Миття палуби і борту.
  3. Прибирання яхти всередині (санвузла, кухні, технічного приміщення, кают).
  4. Чищення підлогових покриттів і меблів, в тому числі м’яких.

  На всіх етапах наведення порядку будуть використовуватися спеціальні засоби для чищення – безпечні і головне якісні. Такий підхід оцінять ті власники водного транспорту, які люблять бездоганність у всьому.

  Навіщо потрібна мийка водного транспорту

  Життєвий простір (навіть тимчасовий) може бути комфортним, коли там панує блиск, порядок, чистота. Коли ж мова йде про водний транспорт, то клінінг потрібен і для того, щоб належним чином і надійно в технічному плані служити власнику. Ось навіщо потрібне прибирання яхт.

  Корозії, іржа з’являються на суднах через нерегулярний або неправильний догляд. Його результат – не тільки погіршення зовнішньої привабливості транспорту, а й надійності. Корозії негативно впливають на каркас, роз’їдають матеріал. Він може стати непридатним і на вітрилах, які мають потребу в систематичному просушуванні, зберіганні в спеціальних мішках. Потрібно контролювати їх цілісність і при виявленні дефектів приводити до ладу. Те ж саме стосується і такелажу. Без просушування, правильного зберігання в рундуках він швидше стане непридатним.

  Прибирання яхт – це і грамотне приготування до зимового періоду після експлуатації в теплу пору. Воно включає:

  • чищення;
  • просушування;
  • зачохлення.

  Такий підхід дозволить довго насолоджуватися відпочинком на судні, зберегти його достойний зовнішній вигляд, мобільність, технічні якості. Мийка катерів та інших суден – це профілактика зносу, обов’язкова складова їх надійної експлуатації, презентабельності.

  Коли необхідне прибирання яхт і катерів

  Наведення порядку, в тому числі на судні, буває поточним і генеральним.

  Перше рекомендується проводити в процесі експлуатації, наприклад, після кількох днів відпочинку. Миття яхти в таких випадках найчастіше здійснюють своїми силами.

  Наведення генерального марафету рекомендується проводити як мінімум двічі на рік:

  1. Перед початком експлуатації, з відкриттям сезону. Після довгих простоїв необхідно позбавлятися від пилу, мити вікна, полірувати дерев’яні та хромовані елементи внутрішнього інтер’єру, робити чищення меблевого набору.
  2. Після закінчення сезону. Перед зимовою відпусткою судно потребує правильної підготовки. Прибирання яхти включає чищення, ретельне просушування, зачохлення. Виконавши такі заходи якісно, ​​можна бути впевненими в тому, що старт нового сезону буде вдалим.

  План прибирання яхт і катерів

  Щоб навести ідеальний порядок, професіонали діють чітко і за планом. У кожному окремому приміщенні та зоні працюють поетапно. Приблизний план прибирання яхти включає в себе:

  1. Кормовий майданчик. Там обробляються спецзасобами посадочні місця, миються люки, які відкриваються та стелі.
  2. Машинне відділення. Очищення масляних плям, миття дна, зовнішніх частин двигуна.
  3. Пункт управління з обробкою спецзасобами панелі управління, чищенням поверхні підлоги.
  4. Кухня. Проведення вологого і дезинфікуючого клінінгу, полірування меблів, чищення побутової техніки. Очищення повітря в цій зоні може бути частиною прибирання яхти.
  5. Каюти і салон. Обробка стель і стін, полірування дерев’яних і хімчистка м’яких меблів, ліжок, підлогового покриття. Двері чистяться з двох сторін. При необхідності проводиться очищення повітря.
  6. Санвузол. Очищення кераміки, хромованих елементів, стін, полірування і дезінфекція.

  Тривалість прибирання яхти залежить від її початкового стану. Адже на будь-якому етапі проведення клінінгових заходів може виникати необхідність проведення додаткових дій, наприклад, дрібного ремонту меблів, ручок, виведення плям, іржі.

  Переваги прибирання яхт і катерів від компанії Cleaning Services

  Довіряючи мийку катера або повний клінінг судна професіоналам, можна бути впевненими в результативності проведеної роботи. Вибираючи нашу компанію, ви віддаєте перевагу:

  1. Досвіду і якості. Практика прибиральних робіт дозволяє проводити їх ефективно, на високому рівні, задовольняючи запити найвимогливіших замовників.
  2. Екологічності. Використання безпечних, сертифікованих засобів для прибирання яхти та чищення (екохіміі німецького і американського виробництва) дозволяє піклуватися про здоров’я клієнтів.
  3. Мобільності. Ми цінуємо час замовників. Попередньо узгоджені терміни наведення порядку дотримуються завжди, при цьому ніколи не страждає якість, кінцевий результат.
  4. Зручному партнерству. Кнопка зв’язку на сайті, робота без вихідних, врахування всіх побажань замовника щодо термінів робить співпрацю оперативною і взаємовигідною.
  5. Економії часу. Наші клінінгові послуги – це ваш час, присвячений більш важливим завданням, особистим планам. Використовуйте його раціонально!

  Отже, довіряйте прибирання яхт та інших суден нам, переконайтеся в якості клінінгу і перевагах співпраці!

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *