м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Штори створюють завершений дизайн приміщення, дозволяють оцінювати кімнати з вулиці, прекрасно підкреслюють особливості приміщень і говорять про смак господарів. Але мало хто замислюється, що штори, особливо з щільної тканини, дуже добре утримують в собі пил і бруд. Вони довго висять на одному місці і кожного разу, коли ми відкриваємо вікна, весь пил, вихлопи автомобілів, димові викиди заводів і фабрик осідають на них.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Накопичуючись згодом, цей бруд починає просочуватися в приміщення і впливати на здоров’я людей, які постійно перебувають в кімнатах. Саме тому штори потребують регулярного прання і хімчистки. Звичайно, їх можна випрати і в домашніх умовах. Але якщо Ви хочете домогтися кращого результату без додаткових витрат і зусиль, ми пропонуємо Вам нашу послугу хімчистка штор в місті Київ, в яку входить чистка та прання штор на дому.

  Ми вигідно відрізняємося від інших клінінгових компаній тим, що використовуємо під час хімчистки тільки безпечні засоби для чищення, які не принесуть шкоди ні людині, ні навколишньому середовищу. Ми виконуємо хімчистку швидко та якісно, ​​домагаючись саме того результату, який потрібен кожному конкретному клієнту, індивідуально підходячи до Ваших запитів. Наші ціни цілком доступні, а наші послуги створені для того, щоб зробити Ваше життя простішим, комфортнішим і якіснішим.

  Зв’яжіться з нами в будь-який час і замовте у нас послугу хімчистка штор, ціна якої буде вигідна для Вас. Ви переконаєтеся, що працювати з нами просто і зручно. Ваші штори отримають свою первісну чистоту, при цьому не втратять форму і колір. У найкоротші терміни Ви отримаєте потрібний результат і заощадите свій бюджет.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *