м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Ремонт – це важливий і часом необхідний процес перетворення і реставрації приміщення. Однак будь-який ремонт забирає не тільки час, сили і гроші але і залишає після себе гори сміття. Позбавлення від цих наслідків також може зайняти багато часу і витрат. А так хочеться скоріше насолоджуватися оновленими кімнатами.

Сьогодні дана проблема в Києві легко вирішується. Кожен бажаючий може замовити недорогу послугу з вивезення сміття та прибирання після ремонту в Cleaning Service.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Чому вивезення сміття таке важливе

  Ця послуга необхідна не тільки по закінченню всіх процесів оновлення кімнат, але і в процесі роботи. Невчасно прибранне сміття може перешкодити завершенню ремонту або його вдалого результату. Будь-які обрізки, шпаклівка, агресивні окислювачі при неправильному русі здатні зіпсувати нову підлогу, заляпати тільки обклеєні шпалери, пошкодити дверне полотно, стіни і так далі.

  Крім цього, по закінченню робіт, ремонт не вважається закінченим поки в приміщенні розміщуються мішки зі сміттям або окремі купки цього сміття.

  Ламати голову над тим, як позбутися від будівельного сміття, не варто. Залиште цей клопіт вантажникам і водіям вантажної машини. Винос сміття з квартири пройде швидко і в чітко обумовлений час. Все що потрібно від вас – відкрити двері і оплатити послугу по закінченню роботи.

  Генеральне прибирання квартири

  У клінінгової компанії ви можете замовити не тільки вивіз будівельного сміття з приміщень, а й подальше генеральне прибирання квартири. Крім цього, ми пропонуємо:

  • Сортування та пакування будівельних матеріалів і сміття по мішках.
  • Винос сміття з квартири і його завантаження у вантажне авто.
  • Вантажоперевезення будматеріалів на іншу точку.
  • Вивіз сміття на звалище.
  • Повне прибирання приміщення.

  Компанія з виносу сміття (побутового або будівельного) працює на високому рівні. Наші працівники забезпечені всім необхідним: уніформою, спорядженням, додатковим засобами і приладами, вантажними авто.

  Кількість працівників в бригаді не обмежена, тому (при необхідності) послуги вивезення будсміття можуть пройти за лічені хвилини.

  Ціни за вивезення сміття з квартири в Києві

  Розцінки на вивезення сміття в Києві сьогодні найрізноманітніші. На остаточну ціну впливає безліч факторів:

  • Обсяг приміщення.
  • Необхідність в додатковій роботі.
  • Обсяг сміття.
  • Швидкість проведення робіт.
  • Кількість працівників.

  Але варто враховувати, що клінінгова компанія Cleaning Service пропонує найбільш лояльні ціни на подібні роботи. Крім того, ми спеціалізуємося на проведенні всіх етапів ліквідації сміття і подальшої очищення приміщень. Так ціни на прибирання квартири до 50 кв. м після ремонту можуть обійтися в суму до 1000 грн.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *