м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Офісне приміщення завжди повинно виглядати презентабельно. Адже думка відвідувачів про компанію створюється в перші хвилини відвідин офісу. Та й самим співробітникам набагато приємніше працювати в чистому прибраному приміщенні. Вирішити дане питання легко, адже спеціально для цього в нашій компанії існує така послуга як прибирання офісів.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Зрозуміло, можна найняти прибиральницю, але доведеться регулярно платити їй зарплату. А заодно виділяти кошти на купівлю засобів для чищення. Набагато вигідніше буде замовити послуги з прибирання офісних приміщень в нашій клінінговій компанії. По-перше, ми використовуємо власні миючі засоби і професійне обладнання. По-друге, вартість даної послуги доступна будь-якій компанії.

  Види прибирання офісів

  Клінінг офісних приміщень виконується з урахуванням побажань замовника. В основному відмінності стосуються періодичності та підсумкового результату.
  Залежно від цього існує кілька видів послуг:

  1. Щоденне прибирання офісів. Вважається найбільш популярною послугою. Зазвичай виконується вранці – перед початком робочого дня. У результаті співробітники працюють в комфортній обстановці, що позитивно позначається на їх здоров’ї, самопочутті і, зрозуміло, продуктивності. Під час прибирання миються підлоги, видаляється пил і бруд з різних поверхонь, поліруються дзеркала і виноситься сміття. Це стандартний перелік робіт, але за бажанням клієнта його можна змінити.
  2. Генеральне прибирання офісів. Зазвичай виконується після ремонту. Під час прибирання видаляється бруд, який накопичився, пил, виноситься будівельне сміття. Зрозуміло, всі поверхні (підлога, стіни, стеля) очищаються до блиску. Для досягнення ідеальної чистоти використовується професійне обладнання та спеціальні миючі засоби.
  3. Комплексне прибирання офісів. Включає в себе сухе і вологе прибирання. В даному випадку чистяться килими, меблі, вікна та дзеркала, дезінфікуються поверхні, видаляється пил зі столів, шаф, полиць, миються підлоги.
  4. Разове прибирання офісів. Дуже добре підходить для тих, хто замовляє його періодично. Можливо, в штаті є прибиральниця, або ви займаєтеся прибиранням самі. Але якщо знадобиться допомога професіоналів – завжди можна замовити разову послугу в нашій клінінговій компанії.

  Ціни на прибирання офісів

  Площа, яка прибирається2) Приблизна вартість (грн.)
  30-70(м2) ≈ 1400 грн
  70-110(м2) ≈ 2200 грн
  110-150(м2) ≈ 3000 грн
  150-200(м2) ≈ 4000 грн
  200-250(м2) ≈ 5000 грн
  250-300(м2) ≈ 6000 грн
  300-400(м2) ≈ 7600 грн
  від 400(м2) Договірна

  Прибирання офісів від компанії Cleaning-Services

  Загалом, якщо потрібне професійне прибирання офісів в Києві за доступною ціною – звертайтеся в Cleaning-Services. Визначтеся, як часто потрібно прибирати в приміщенні, і телефонуйте за вказаним на сайті телефоном.

  Поставити будь-які питання і уточнити нюанси, які вас цікавлять теж можна в телефонному режимі.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *