м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Одним з найбільш складних і тривалих процесів прибирання є – очищення після пожежі. Від подібних заходів ніхто не застрахований. Прибирання після пожежі невеликої або сильної може ввести в розпач. Щоб цього не сталося, в таких випадках необхідно замовляти послугу клінінгової компанії.

Фахівці щодня мають справу з подібними завданнями і мають в своєму арсеналі різні хімічні засоби для швидкого та ефективного усунення кіптяви в будинку.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Прибирання квартир після пожежі: послуги

  Чищення після пожежі полягає в повному видаленні згорілих предметів меблів та інтер’єру. Також проводиться миття вікон, дверей, фурнітури, стін і підлоги. Застосування нових технологій і спеціальних засобів дозволяє позбавлятися від гару і кіптяви за мінімальний час. До того ж, прибирання після пожежі заключається в повній підготовці стін, підлоги і стелі до майбутнього ремонту.

  У список послуг клінерів в даному випадку може входити ще цілий перелік послуг. А саме:

  1. Прибирання приміщень після пожежі сильно відрізняється від простого або генерального прибирання. Така робота вимагає застосування великої кількості хімічної продукції, яка зможе усунути сажу з поверхонь.
  2. Після пожеж в приміщеннях залишається їдкий запах гару. “Витравити” його не під силу погано підготовленому фахівцеві. Видалення запахів є обов’язковою процедурою у клінерів. Інакше довго бути присутнім або тим більше жити в такому приміщенні стає небезпечно для здоров’я.
  3. Утилізація згорілих предметів, які стали непридатними. Такі речі не можна просто взяти й викинути в смітник. Зазвичай, компанія, що надає послуги очищення після пожежі, спеціалізується на вивезенні сміття та його правильній утилізації (без шкоди для навколишнього середовища).
  4. Як правило, пожежу гасять піною і водою, після чого в приміщеннях збирається багато вологи. Її також необхідно виводити. Ця послуга називається – прибирання після потопу.
  5. Прибирання після пожежі (Київ) включає в себе можливість змінити проводку і розетки фахівцями компанії послуг.

  Прибирання квартири після пожежі: особливості

  Найчастіше схема для проведення подібних робіт – мобільна і налагоджена роками.

  З її особливостей можна виділити наступні:

  • професійне обладнання (теплова гармата, парогенератори, екстрактори), хімічні засоби, що дозволяють добитися потрібного ефекту очищення в швидкі терміни. Все це, в незалежності від ступеня пошкодження, дозволяє ефективно боротися з наслідками пожежі;
  • виїзна бригада спеціальної клінінгової групи працює в терміновому порядку і цілодобово. Тобто, якщо вам потрібне прибирання після потопу, фахівці швидко приїдуть на місце і розпочнуть роботи з відкачування води та сушіння приміщення. Якщо необхідна термінова чистка приміщення від наслідків пожежі (кіптяви, утилізації згорілого і позбавлення від їдкого запаху), команда професіоналів також виїжджає і працює швидко;
  • в будь-якому випадку (потоп або пожежа) фахівцями групи проводяться заходи щодо позбавлення приміщення від вологості.

  Ціни на прибирання приміщень після пожежі

  Вартість робіт з очищення приміщень від наслідків пожежі буде залежати від таких факторів:

  • ступінь пошкодження;
  • квадратура приміщення;
  • використовуване обладнання;
  • витрата хімічних засобів;
  • терміновість;
  • кількість осіб в мобільній групі;
  • чи є необхідність в утилізації предметів.

  Залежно від цього, бригадир зможе визначити і призначити точну ціну. Але варто зазначити, що це буде набагато ефективніше, швидше і дешевше, ніж намагатися позбутися наслідків пожежі самостійно.

  Прибирання після пожежі від «Cleaning Services»

  Чистка після пожежі – клопітка і непроста справа, яку варто довірити професіоналам. Тоді ви зможете позбутися від можливих неприємних наслідків і забути про подію, як про страшний сон.

  Оперативний підхід в такому випадку забезпечить мінімальний матеріальний підхід. Фахівці виконають прибирання швидко і ефективно, підготують приміщення до ремонту, видаляючи всі недоліки (запах, кіптява, вологість).

  Якщо пожежа або повінь були, не впадайте у відчай! Для нас немає нерозв’язних завдань. Клінінгова компанія “Cleaning-Service” усуне всі неприємні наслідки в мінімальні терміни та недорого!

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *