м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

М’які меблі асоціюються у нас з відпочинком, комфортом і затишком. Але чи замислювалися Ви коли-небудь, що тканинна оббивка і наповнювачі м’яких виробів швидко накопичують в собі різний бруд і пил, сприяють розвитку шкідливих мікроорганізмів, пилових кліщів і комах. Для того щоб бути чистою та безпечною для людей, в тому числі й для маленьких дітей, м’яка фурнітура вимагає особливого і регулярного догляду. Повністю впоратися з цим завданням в домашніх умовах практично неможливо, необхідно звертатися за професійною допомогою. Якщо Ви хочете кращого результату пропонуємо Вам скористатися нашою послугою професійна хімчистка м’яких меблів на дому в місті Київ, в яку входить чистка диванів та інших виробів.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Професійна хімчистка диванів на дому в Києві

  Зіткнулися із забрудненням дивана з якого можна вибивати пил? Тоді процедура хімчистка та чистка дивана на дому в місті Київ саме для вас, при тому що ціна на неї у нашої фірми є однією з найнижчих на ринку.

  1. Наші співробітники приїдуть на Ваш виклик у вказане Вами місце і погоджений час та в найкоротші терміни якісно проведуть хімчистку вашої фурнітури, не доставляючи Вам при цьому ніяких незручностей.
  2. Після закінчення хімчистки Ви отримаєте абсолютно чисті продезинфіковані, трохи вологі меблі, які швидко висохнуть, і ними відразу ж можна буде користуватися.
  3. Чистячі засоби абсолютно безпечні та не несуть шкоди здоров’ю людей або навколишньому середовищу.
  4. У нас процедура хімчистка м’яких меблів має цілком доступні ціни і не буде затратною для Вас.

  В результате Вы получите чистую мягкую мебель без хлопот, усилий и лишних затрат. Обивка Вашей мебели не потеряет форму, цвета, потускневшие в процессе пользования мягкой мебелью, снова обретут яркость. Мебель будет свежей, химчистка удалит все неприятные запахи, также мебель не будет пахнуть чистящими средствами.

  В результаті Ви отримаєте чисті м’які меблі без клопоту, зусиль і зайвих витрат. Обивка Ваших меблів не втратить форму, а кольори, які потьмяніли в процесі користування м’якими меблями, знову стануть яскравими. Меблі будуть свіжими, хімчистка видалить всі неприємні запахи, також меблі не будуть пахнути миючими засобами.

                                  Площа, яка прибирається2)                              Приблизна вартість (грн.)          

  посадочне місце

      від 60                 

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *