м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Васо

Чудово відмили!

Чудово відмили!

09.09.2019

Игорь

+

Швидко,  ретельно та організовано. Раджу !

11.05.2019

Андрій

Дякую за хімчистку в офісі, пояснили в деталях весь процес і оперативно почістілі.5 +

02.02.2017

Антоніна

Добрий день, вивихнула руку і вирішила скористатися послугами прибирання кухні.Задаю собі питання чому раніше не користувалася цими послугами, з економила час і настрій. Дякую!

12.10.2016

Надія

Прибрали квартиру після ремонту, вичистили навіть найвіддаленіші і малодоступні куточки, мені сподобалося. Повторно замовили прибирання для офісу, впоралися відмінно, працювали зі знанням своєї справи! Велике дякую! Буду Вас рекомендувати друзям!

Микола

Доброго вечера ! дякую щиро Вам за виконану роботу , я вражений !!

Ірина

Хлопці прибирали квартиру після ремонту 150 м.кв цілий день ось тільки поїхали (22:00 вечора) Я дуже вдячна вам за якість і мобільність! Рекомендую на 100%

Олена

Дякую:-)

Борис Іванович

Велике дякую компанії!

У вас неймовірне поєднання доступної ціни, витраченого часу і якісного обслуговування!

Вікторія

Замовляла прибирання квартири після ремонту. Залишилася дуже задоволена. Якість прибирання – відмінне, ціни – абсолютно адекватні. Коли раніше замовляла підтримуючу прибирання в інших компаніях, завжди була розчарована: ніхто ніколи не міг прибрати так, як це зробила б я сама. В даному ж випадку причепитися ні до чого. Сантехніка була настільки брудна, що я переживала, що вона ніколи не відмиється. Однак, все блищить і сяє. Ремонт зробили дуже неакуратно: десь клей розлили, десь затірку залишили. Хлопці все відтерли і відмили. А вікна так просто сяють. Не думала, що чоловіки вміють вікна мити краще жінок))) Спасибі величезне бригаді Олени!

Юлія

Велике дякую компанії SV за прибирання офісу !!!!! Офіс здавався в оренду і чесно кажучи орендарі уклали і офіс і меблі, довелося скористатися послугами клінінгової компанії. Хлопці молодці !!!! Відмили мармурові підлоги м’яку і шкіряну мебель.Дуже задоволені.Рекомендую.

Артем

Зателефонували, просили проконсультувати з прибирання, на що менеджер відповів – “Нехай Вас консультують інші, нам такі клієнти не потрібні!” Хлопці, удачі Вам у Вашому бізнесі! Надалі не раджу вам зв’язуватися з цією компанією!

Юлія

Цитую Артем:
Зателефонували, просили проконсультувати з прибирання, на що менеджер відповів – “Нехай Вас консультують інші, нам такі клієнти не потрібні!” Хлопці, удачі Вам у Вашому бізнесі! Надалі не раджу вам зв’язуватися з цією компанією!

Артем добрий день.Дякую за відгук.Співробітник покараний. Прийміть наші вибачення.

Аліна

Велике дякую і за чистку дивана і крісел. Запах від кішки зійшов на 100%. 🙂

Анатолій

На вихідних прорвала стічна труба, не весело. Співробітники компанії під’їхали в районі години як і обіцяли . Приємно мати справу з людьми розуміючими що і як робити.Оперативні, розумні товариші .Зробили роботу на 5

Сергій

Перед новим роком, а саме 31 числа потрібно швидко і добре прибрати квартиру після ремонту! Хлопці впоралися на 5. Величезне спасибі! Рекомендую.

Ірина

Дякую за прибирання квартири дуже задоволена!

Лера

Замовляла прибирання після ремонту в цій компанії. Що сподобалося: все обладнання професійне, миючі засоби теж все по пляшках і теж професійне, прибиральниці пристойні … “

Людмила

Бригаді Ігоря величезне дякую за прибирання ресторану !!!!
Рекомендую!

Дмитрий Иванович

Звернувся по допомогу з прибирання після потопу квартири, я був у відрядженні стався потоп і тиждень (плавав) без мене.Не знав що і робити.Приїхали
співробітники все відмили відчистили поміняли труби унітаз підключили пралку і душову кабіну.Дякую.

Кіра

Дякую за якість і оперативність) зі святами Вас і я відзначу Великдень в чистоті
Рекомендую !!!!!!

Марія

Прибрали будинок добре, але обіцяли за три дні, а закінчили за чотири.
Бригадир Тетяна намагайтеся!

Олена

Акуратні і уважні хлопці, молодці! Дякую за чистоту нашого будинку! Наступного разу дамо ще роботи)))

04.06.2014

Людмила

Друзі, порадили цю компанію, спочатку поставилася скептично, але всетаки замовила генеральне прибирання і хімчистку. Такої чистої моя квартира ще не була !!! Тепер буду звертатись тільки до них!
Спасибі величезне, найкраща компанія з тих які я пробувала!

11.05.2014

Олександра

Зробили прибирання після будівництва!
Велике дякую !!!
Залишилася дуже задоволеною, чисто було скрізь і під умивальниками і багети на стелі і все головне оперативно !!!
Ще раз спасибі !!!

27.04.2014

Сергій

Відмили! офіс, дякую.

07.05.2008