м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Ковролінові покриття, килими, м’які меблі та домашній текстиль надають будь-якому приміщенню затишок і комфорт, дозволяють створити приємну атмосферу. Однак в той же час, при неналежному догляді ці предмети інтер’єру дуже швидко стають місцем скупчення пилу, і шкідливих мікроорганізмів, деякі з них (зокрема пилові кліщі) є збудником ряду захворювань у людини, астми і алергічних реакцій. Крім того, в ході експлуатації, на поверхні текстилю можуть з’явитися плями, які складно вивести шляхом простого прання.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Ефективним вирішенням даних проблем стане професійна хімчистка в місті Київ від нашої компанії. У своїй роботі ми використовуємо сучасну техніку і хімічні розчинники, що дозволяє проводити чистку будь-яких поверхонь без шкоди первісному вигляду.Хімчистка ковроліну проводиться з урахуванням типу волокна, а також властивостей підлогового покриття, що знаходиться безпосередньо під ним. Це дозволяє гарантувати цілісність і збереження початкових якостей всіх поверхонь.

  Виїзна хімчистка

  Основна перевага такої послуги полягає в тому, що вам не доведеться транспортувати меблі або килимове покриття в хімчистку – ми проведемо всі необхідні заходи на місці.

  Професійна хімчистка в Києві передбачає використання різних технологій, серед яких можна відзначити суху, вологу і вакуумну чистку. Залежно від інтенсивності прохідності приміщення та ступеня забруднення килимів і меблів, рекомендується проводити якісну хімчистку два-три рази на рік.

  У стандартний перелік послуг, який передбачає хімчистка у місті Київ, входить:

  • Прибирання пилососом;
  • Видалення плям, в тому числі від чорнила, вина, жиру і т.д.;
  • Хімчистка з використанням ефективних засобів.

  Тип

  Приблизна вартість (грн.)

  Ковролін

  від 10

  Дивани

  60

  Матраци

  від 150

  Офісні стільц

  від 17

  Килим

  від 20

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *