м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Натуральний камінь вважається одним з найбільш довговічних і привабливих будівельних матеріалів, який ось уже не одне століття широко використовується для облицювання фасадів, оздоблення підлоги, створення різних декоративних елементів. Однак, поряд з міцністю мармуру і граніту, дані матеріали можуть досить швидко втратити свій первісний привабливий зовнішній вигляд через неправильний догляд.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Наша компанія пропонує весь спектр послуг по догляду, чищенню і поліруванню кам’яних поверхонь. У своїй роботі ми використовуємо спеціальні миючі засоби і технології, що виключають пошкодження поверхні.

  Мармур має мікроскопічні пори, які досить швидко забиваються пилом і брудом, крім того через них можуть проникати різні рідини (кава, сік, вино), що призводить до зміни кольору каменю, а також руйнування його структури. Саме тому чистка мармуру в Києві повинна проводитися регулярно і на професійній основі.

  Наші досвідчені фахівці проведуть весь ряд необхідних робіт, а саме:

  • Суха чистка мармуру з використанням прибирального пилососа.
  • Вологе прибирання поверхні з використанням натирача або миючої машини. При цьому використовується нейтралізуючий розчин, який не залишає розводів на поверхні мармуру, а також не пошкоджує її.
  • Сушка підлоги із застосуванням спеціальної техніки.

  Це мінімальний перелік робіт, однак, як правило, вони доповнюються також і поліруванням поверхонь з нанесенням восково-полімерного лаку або рідкого кристалізатора. Такі заходи покликані виконувати захисну функцію, і дозволяють значно продовжити термін експлуатації мармуру.

  Ціни на чистку мармуру

  Площа, яка прибирається2) Приблизна вартість (грн.)

         1

      від 80  

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *