м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Реалії сучасного життя такі, що більшу частину свого часу людина проводить в закритих приміщеннях. При цьому, враховуючи погано налагоджену систему кондиціонування і вентиляції, вплив вологості, грибків і плісняви, токсичність і забрудненість повітря в закритому приміщенні в кілька разів перевищує аналогічні показники зовні. У свою чергу, забруднення повітря є причиною багатьох серйозних захворювань і впливає на продуктивність праці.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Клінінгова компанія CLEANING-SERVICES надає послуги з дезінфекції повітря в офісних та житлових приміщеннях. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які в мінімальні терміни проведуть всі роботи необхідні для очищення повітря і усунення неприємних запахів. Ми використовуємо новітнє клінінгове обладнання від всесвітньо відомих виробників, що дозволяє ефективно позбутися від шкідливих мікроорганізмів (грибки, цвіль, хвороботворні бактерії, віруси), а також неприємних запахів. При цьому відбувається насичення повітря киснем та іонами.

  Крім того, ми надаємо широкий спектр прибиральних послуг. Такий комплексний підхід дозволяє нам гарантувати чистоту як самого приміщення, так і повітря в ньому. Також наші фахівці проведуть роботи по усуненню хімічних домішок в повітрі, що викликають неприємні запахи.

  Ми надаємо послуги як одноразово, так і на контрактній основі, пропонуючи цілком доступну вартість. Регулярне чищення повітря в Києві особливо необхідне в приміщеннях, де встановлені системи охолодження і кондиціонування, так як саме ці місця стають місцем проживання і активного розмноження хвороботворних бактерій, особливо легіонели, а також різних алергенів.

  Ціни на очищення повітря (Київ)

  Площа. яка прибирається2)    Приблизна вартість (грн.)  

   від 100

      1200     

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *