м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Автомобіль – найкращий помічник сучасної людини, без якого сьогодні важко встигати працювати і жити повноцінним життям. Час, якого нам завжди так не вистачає, не знаходиться і для якісного догляду за своїм чотириколісним другом. Не завжди є можливість знайти час на мийку, щоб машина була чистою і зовні, і всередині. Крім того, автовласники знають, що звичайна безконтактна мийка може залишати після себе невеликі подряпини, тому не поспішають повторно використовувати мийку.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Безпечний і ефективний спосіб мийки автомобіля

  Клінінгова компанія CLEANING-SERVICES (Київ) пропонує прекрасну можливість завжди встигати мити свою машину – виїзний комплексний або частковий клінінг автомобіля. Замовивши послугу, клієнт отримує абсолютно чисту машину (час комплексної мийки займає не більше, ніж одну годину):

  • кузов блискучий і захищений від швидкого забруднення – після миття наноситься спеціальний гідрофобний засіб «анти-дощ», який допоможе довше зберегти чистоту та блиск поверхні. Для місць, які складно відчищати, де на кузові є сліди посліду, плями бітуму і т.д. наші фахівці використовують дбайливі, але ефективні засоби.
  • колеса чисто вимиті, включаючи найважкодупніші місця, і натерті спеціальною мастикою;
  • салон чистий і приємно пахне (різкі запахи відсутні).

  Частковий мобільний клінінг автомобіля може бути направлений тільки на мийку кузова, стекол, коліс, без чистки салону. У всіх роботах (миття, чищення, хімчистка), які виконують професійні мийники, не використовується вода (сухий метод), для чищення використовується пар.

  Основне «чудо» мобільної сухої експрес-мийки – це інноваційний засіб. Мийники розприскують його по всьому периметру кузова, а потім м’якою губкою з мікрофібри легко знімають всі забруднення. Принцип роботи засобу полягає в його здатності капсульовати мікрочастинки бруду та пилу, які легко прибрати сухою губкою.

  Переваги послуги «Мобільна мийка машин» від CLEANING-SERVICES

  Для багатьох клієнтів найціннішими перевагами є робота високої якості, чудовий сервіс, прийнятна ціна і можлива знижка. Все це гарантує CLEANING-SERVICES, однак крім головних пріоритетів, клієнт отримує значні додаткові вигоди, використовуючи мобільну мийку машин.

  1. Автомобіль миють без використання води, а це значить, що мийка може відбуватися де завгодно.
  2. Засоби, які використовують професійні мийники, захищають кузов. Якщо використовується повторна суха мийка, на лакофарбовому покритті утворюється міцна невидима плівка, яка надійно захищає автомобіль не тільки від бруду і дощу, а й від корозійних процесів. Пошкодження ЛФМ на кузові при цьому способі мийки неможливі, що часто трапляється при звичайній безконтактній мийці.
  3. Зовнішній вигляд машини після мобільної сухої мийки бездоганний – вона виглядає так, як ніби щойно її відполірували. ЛФМ набуває живого блиску, який, до того ж, зберігається дуже довго.
  4. Ефект «анти-дощ» допоможе не боятися грози після мийки, так як краплі ніяк не позначаються на вимитому кузові, і після дощу ваша машина буде виглядати в порівнянні з іншими дуже чистою.
  5. Сухе прибирання може використовуватися практично при будь-яких температурах (до -35 °С), а тому взимку також варто користуватися цим ефективним способом.
  6. Безводна мобільна автомобільна мийка не порушує екологію, не чинить згубного на неї впливу, що сьогодні особливо важливо, враховуючи стан повітря міста-мільйонника, яким є наша столиця.
  7. У своїй роботі ми використовуємо абсолютно безпечні нетоксичні засоби, і для роботи в салоні, і для зовнішньої мийки.

  Щоб замовити послугу «мобільна мийка машин», просто зателефонуйте нам по телефону. Ми приїдемо в будь-яке місце Києва і швидко зробимо вашого залізного улюбленця ідеальним. Погодьтеся, приємно приїхати в кафе, щоб поснідати, а через хвилин 30-40 вже мчати по дорозі на роботу в ідеально чистій машині.

  Додаткові послуги, які можуть цікавити автовласників, такі як хімчистка сидінь автомобіля, чищення килимків, вже не можуть бути проведені, так само як мобільна суха мийка, за 30-40 хвилин і для цього потрібно буде приїхати до нас на станцію або викликати нас в будь-яке місце.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *