м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Етапи надання наших послуг:

Менеджер робить попередній розрахунок по телефону і домовляється про оцінку в будь-який зручний для Вас час.

Фахівці починають прибирання і за годину до закінчення роботи Вас сповіщає менеджер.

Ви приймаєте роботу і підписуєте акт про прийом виконаних робіт.

Прибирання паркінгів для Києва є відносно новою послугою. Але за останні роки в столиці значно зросла кількість спеціальних споруд для паркування, надземних і підземних багаторівневих паркінгів. З’явився і попит на їх професійне прибирання, адже підтримувати чистоту на об’єктах великої площі зі специфічним характером забруднень непросто.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Коли потрібно замовити прибирання паркінгів?

  Прибирання паркінгів необхідне, якщо:

  • на майданчику скупчилися значні обсяги бруду, піску, сміття, які приносять на своїх колесах, днищі транспортні засоби;
  • на покритті утворилися плями від масла, бензину, інших технічних рідин, що важко виводяться, чорні сліди від покришок;
  • скупчення снігу, льоду перешкоджає зручній безпечній експлуатації паркінгу. Таке прибирання потрібно, в першу чергу, на відкритих надземних паркінгах;
  • проводився ремонт і необхідно прибрати його сліди;
  • була пожежа, яку не вдалося відразу ліквідувати, поверхні вкрилися кіптявою, тримається запах гару;
  • спрацювала система пожежогасіння та залила велику площу піною;
  • потребують очищення різні інженерні системи і комунікації – системи вентиляції, кондиціонування, водостоки, ліфтове обладнання.

  Що включає в себе прибирання паркінгу

  Прибирання паркінгу може бути регулярним, проводитися щодня, щотижня або з іншою періодичністю, в залежності від типу паркінгу, рівня його завантаженості, трафіку. Таке прибирання паркінгу включає в себе базовий набір послуг:

  • прибирання та вивезення сміття, знепилювання поверхонь;
  • мийка підлог;
  • видалення з підлоги складних хімічних забруднень, слідів гуми, які утворилися з моменту останнього регулярного прибирання;
  • чистка, протирання всіх поверхонь, де утворилися забруднення, з’явилися сліди кіптяви (стіни, стеля, опорні колони);
  • прибирання території на в’їзді-виїзді.

  Регулярне прибирання паркінгу також може включати в себе прибирання санітарних приміщень, сходів, протирання дверних блоків, вказівників, інформаційних табло. Але такі роботи зазвичай виконуються не кожен раз, а в міру необхідності.

  Сезонне прибирання паркінгу найчастіше проводиться взимку, ранньою весною, включає в себе роботи з видалення криги, прибирання снігу, обробки покриття протиожеледними реактивами. На відкритих наземних паркінгах сезонне прибирання також може знадобитися восени, в період листопаду. Прочищення зливових колекторів також відноситься до складових сезонного прибирання паркінгів.

  Генеральне прибирання паркінгів проводиться рідше та включає в себе розширений набір послуг:

  • прибирання технічних приміщень, кімнат для персоналу;
  • прочищення комунікацій, інженерних систем;
  • прибирання в місцях пожежних виходів, очищення вхідних дверей, пожежного інвентарю;
  • очищення від сміття та забруднень віддалених, важкодоступних місць, які залишаються неохопленими в ході регулярного підтримуючого прибирання паркінгів.

  Крім підтримуючого, генерального та сезонного прибирання паркінгів можуть проводитися:

  • прибирання паркінгу після ремонту – збір і вивезення будівельного сміття, видалення слідів фарби, клейових, штукатурних сумішей;
  • прибирання паркінгу після пожежі, спрацювання системи пожежогасіння – очищення поверхонь від кіптяви, сажі, видалення залишків піни, порошку, об’єктів, пошкоджених вогнем, дезінфекція та озонація для нейтралізації запаху гару.

  Тривалість прибирання

  Тривалість прибирання залежить від його типу, обсягу робіт, а також від загальної площі паркінгу. Підтримуюче прибирання займає 1-2 години, генеральне більш тривале. У разі необхідності провести комплексне прибирання паркінгу максимально оперативно збільшується кількість фахівців у бригаді, яка виїжджає на об’єкт. Час проведення прибирання заздалегідь узгоджується із замовником. Як правило, його вибирають з таким розрахунком, щоб кількість автотранспорту в паркінгу була мінімальною.

  Замовити прибирання паркінгів в компанії Cleaning Services

  Київська компанія Cleaning Services виконує прибирання паркінгів будь-якого типу, площі. Надаємо послуги разового прибирання та здійснюємо обслуговування на постійній основі, за узгодженим з клієнтами графіком. У нас можна замовити всі види прибирання паркінгів – підтримуюче, генеральне, сезонне, після ремонту, пожежі. Досвід співробітників, застосування високопродуктивної професійної техніки та хімії дозволяє впоратися з найскладнішими забрудненнями і виконати прибирання великих площ у стислі терміни. Пропонуємо якісне обслуговування за доступними цінами.

  Оформіть заявку на прибирання

  Обов'язкові поля позначені *