м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

З початком опалювального сезону особливо гостро стоїть питання чистоти радіаторів опалення. Краще очистити їх від пилу і забруднень до його початку, так як разом з включеним теплом ви відчуєте запах пилу в приміщенні.

Генеральне прибирання зачіпає весь простір будинку, але часто навіть найкращі господині забувають про радіатори опалення. На їх поверхні накопичується пил, який перетворюється в некрасиві відкладення і псує весь інтер’єр.

Radiator

Насправді очищення радіаторів опалення – не зовсім легка процедура. Конструкція радіаторів опалення може стати серйозною проблемою для господині, і не дати можливості якісно провести роботи по очищенню. Але все ж зробити це доведеться, так як від їх чистоти залежить “погода в домі” і тривалість чистоти. Фахівці рекомендують мити раз на місяць, щоб підтримувати постійний порядок.

Способи очищення

Перед тим як приступити до очищення, перевірте зовнішній вигляд батареї. Чим більше пилу, бруду та налипань, тим більше зусиль доведеться докласти. З цією процедурою легко впораються співробітники компанії CLEANING-SERVICES https://cleaning-services.kiev.ua/ua/, які за допомогою спеціального обладнання можуть дістатися в найвіддаленіші куточки і прибрати звідти пил і бруд. Після професійного чищення за ними буде простіше доглядати та мити.

Pul na batareyah

Є кілька способів очищення радіаторів опалення і їх вибір залежить від кількості бруду, а також від конструкції самих батарей. Тому давайте розберемося з радіаторами і приведемо їх у до ладу.

Ощення повітрям

Цей спосіб підійде для будь-якого типу радіаторів. А очистити пил з батарей можна за допомогою насадки для пилососа, що не задуває пил всередину, а здуває його з предметів. А щоб пил не піднімався в повітря і поширювався по квартирі, задню стінку батареї завісьте вологою ганчіркою. Якщо у вас немає спеціальної насадки, можна скористатися феном.

Чищення парою та водою

Позбутися від бруду можна за допомогою води. Перед тим як приступити, поставте під батарею ємність, в яку буде збиратися брудна вода. Стіну за радіатором теж необхідно вкрити ганчірками. У воду для очищення додайте трохи активного миючого засобу. Добре окропіть батарею і залиште на кілька хвилин, щоб волога розм’якшила бруд. Також для очищення вологим способом підійде миючий пилосос або пароочисник.

Paroochistitel

Чищення підручними засобами

Для сильно забруднених батарей знадобляться додаткові інструменти. Але їх вибір залежить від конструкції радіатора. Якщо він гладкий, можна використовувати йоржик з наконечником з мочалки. Для нерівних чавунних батарей необхідний жорсткий йоржик. Спеціальні йоржики з вигнутими ручками допоможуть дістатися у важкодоступні місця та усунути там забруднення.

Особливі труднощі можуть виникнути з батареєю, яка знаходиться на кухні. Якщо вона розміщена недалеко від плити, то на ній з’являється жировий наліт. Щоб від нього позбутися необхідно обприскати поверхні розчином агресивного миючого засобу. По закінченню години, коли жир розм’якшиться, його буде легко прибрати губкою.

Як бачите, відмити радіатор опалення досить просто. А якщо ви будете дотримуватися певного графіка їх миття, то й зовсім позбавите себе від трудомісткого процесу.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!