м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Пилючний і брудний килим справляє негативне враження. Звичайно, можна запросто його викинути і відмовитися від килимів в домі. Але якщо це річ, яка має певну цінність? Або підлоги у вашій оселі далекі від досконалості?

Доступно і просто

Звичайно, можна зробити вибір на користь побутової хімії. Таких засобів на сучасному ринку дуже багато, але варто спробувати й народні методи, прості доступні засоби, які не менш ефективні, але, часто, набагато безпечніші. До того ж, ви можете істотно заощадити сімейний бюджет, уникнувши невиправданих матеріальних витрат.

Справитися з плямами і брудом, який в’ївся допоможе:

Їх можна успішно використовувати для того, щоб домогтися свіжості і чистоти, позбутися від пилу.

Перш за все, необхідно чистити килим пилососом з двох сторін як мінімум два рази на місяць. М’яке підмітання також допоможе позбутися від нальоту пилу на поверхні, так як часте використання пилососа може пошкодити ворс.

Народні рецепти чистоти

Натуральний килим можна чистити за допомогою господарського мила. Його необхідно настругати на тертці, і 2-3 столові ложки залити половиною літра гарячої води. Ретельно перемішуючи, добийтеся отримання піни. Застосовувати цей розчин досить просто, в ньому потрібно мочити щітку і обробляти килим в напрямку ворсу. Після цього необхідно протерти поверхню вологою ганчіркою і грунтовно провітрити килим. Якщо немає такої можливості, можна влаштувати протяг.

Також можна виводити забруднення і за допомогою соди. Це сухий спосіб, який можна проводити кілька разів на рік, розсипавши засіб по поверхні, а потім пропилососити його. За допомогою соди можна видалити свіжі плями різного походження, трохи змочивши місце забруднення і насипавши на нього засіб. Щоб підвищити ефективність цього прийому можна робити й по-іншому. Розчиніть одну  склянкусоди в десяти літрах теплої води, і цим розчином обробіть весь килим, застосувавши пульверизатор. Після висихання поверхні необхідно грунтовно пропилососити килим, що допоможе видалити всі залишки бруду та пилу.

Підходити до цього процесу необхідно дуже відповідально, щоб не нашкодити матеріалу, якому може надати свіжість крохмаль або дрібна сіль, яка підходить для світлих килимів. Вибір недорогих і доступних засобів допоможе навести чистоту в вашому домі.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!