Генеральне прибирання квартири у багатьох асоціюється з тривалим і важким процесом вимивання і чищення всього, що є в будинку. Воно здається складним і неприємним, хоча результат подобається всім і кожному – чистий і красивий дім. Щоб прибирання проходило з комфортом, достатньо всього лише правильно до нього підготуватися і грамотно його почати.
Вам знадобиться
Перш, ніж братися за активне наведення порядку, оцініть ситуацію і підберіть весь необхідний арсенал прибирального інвентарю. Також корисно буде:
- поміняти пилозбірник в пилососі;
- подбати про достатність різних чистячих і миючих складів;
- придбати для миття вікон спеціальні серветки і обприскувачі, замість застосування традиційного способу з газетою;
- для полегшення роботи запасіться спеціальними губками і серветками, шваброю з віджиманням і т.д.
Класичне прибирання
Підійти до цієї справи потрібно з розумом. По можливості знайдіть помічника в серед інших мешканців. Це прискорить процес прибирання, зміцнить взаємини і дозволить уникнути ситуацій, коли ви під виглядом сміття викинете щось цінне для вашої близької людини.
Гарантія комфортного прибирання криється в дотриманні простих правил:
- Запасіться хорошим настроєм.
- Робіть все тільки в хорошому самопочутті.
- З’ясуйте, скільки часу можете витратити. Не розтягуйте справу на цілий день.
- Складіть чіткий план і дотримуйтесь його.
- Не забудьте про провітрювання.
Допомога інших членів сім’ї потрібна спочатку – при викиданні мотлоху. Складіть в великі сміттєві пакети все, що здасться зайвим і непотрібним (надколотий посуд, порожні взуттєві коробки, порвані речі і т.д.).
Другий етап – це саме прибирання. Тут вже краще серед помічників залишити тільки дорослого (наприклад, дружина чи чоловік), а дітей відправити гуляти на вулицю. Чоловік в цьому випадку візьме на себе завдання по тимчасовій перестановці меблів, встановленні поличок, прикручуванні дверцят – буде скрізь, де потрібна сила.
По ходу можна поєднувати кілька завдань: одночасно розморожувати холодильник, прибирати на полицях, поки працює пральна машина можна організувати мийку вікон. Обов’язково робіть перерви по 5 хвилин, щоб менше втомлюватися і не перетворювати прибирання в важку справу.
Часто можна зустріти пораду починати прибирати з кімнати, в якій є балкон. Саме на балконі або лоджії накопичується найбільша кількість сміття. Після переходять до спалень і дитячих. На кінець залишають санвузол і кухню. Багато виконують прибирання і в іншому порядку. Фахівці ж рекомендують дотримуватися такого алгоритму:
- Кухня. Тут вам доведеться перемити посуд, вимити раковину і плиту. Також потрібно протерти столи, фасади шафок і полиці. Мотлох прибирайте, а посуд ставте на місце. Вимийте підлогу, і з цією ділянкою готово.
- Санвузол. Бажано використовувати спеціальні склади: нанесіть і залиште на 10 хвилин. Далі змийте все і насухо протріть. Приділіть увагу дзеркалам, поличкам і шафкам. Оновіть мило, позбувшись від обмилків.
- Вітальня і спальня. Тут починати потрібно з прибирання речей – щось викинути, щось розкласти по місцях. Далі потрібно прибрати звідусіль пил (з меблів і техніки). Якщо є килим, його потрібно пропилососити. Підлогу – вимити. Якщо дозволяють сили, бажано замінити і випрати штори. На цьому наведення чистоти закінчено.
Альтернатива
Якщо прибирання в квартирі все ж здається вам занадто важким заняттям або ви просто не можете знайти містечко в своєму графіку для нього, зверніться в клінінг-центр. Компанія Сleaning-Services виконає все оперативно і якісно. В нашій команді лише фахівці своєї справи, ми використовуємо найкращі чистяче-миючі засоби та спеціальну техніку, а також прибираємо строго за відпрацьованою технологією.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!