м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Генеральне прибирання квартири у багатьох асоціюється з тривалим і важким процесом вимивання і чищення всього, що є в будинку. Воно здається складним і неприємним, хоча результат подобається всім і кожному – чистий і красивий дім. Щоб прибирання проходило з комфортом, достатньо всього лише правильно до нього підготуватися і грамотно його почати.

Вам знадобиться

Перш, ніж братися за активне наведення порядку, оцініть ситуацію і підберіть весь необхідний арсенал прибирального інвентарю. Також корисно буде:

Класичне прибирання

уборка дома

Підійти до цієї справи потрібно з розумом. По можливості знайдіть помічника в серед інших мешканців. Це прискорить процес прибирання, зміцнить взаємини і дозволить уникнути ситуацій, коли ви під виглядом сміття викинете щось цінне для вашої близької людини.

Гарантія комфортного прибирання криється в дотриманні простих правил:

Допомога інших членів сім’ї потрібна спочатку – при викиданні мотлоху. Складіть в великі сміттєві пакети все, що здасться зайвим і непотрібним (надколотий посуд, порожні взуттєві коробки, порвані речі і т.д.).

Другий етап – це саме прибирання. Тут вже краще серед помічників залишити тільки дорослого (наприклад, дружина чи чоловік), а дітей відправити гуляти на вулицю. Чоловік в цьому випадку візьме на себе завдання по тимчасовій перестановці меблів, встановленні поличок, прикручуванні дверцят – буде скрізь, де потрібна сила.

По ходу можна поєднувати кілька завдань: одночасно розморожувати холодильник, прибирати на полицях, поки працює пральна машина можна організувати мийку вікон. Обов’язково робіть перерви по 5 хвилин, щоб менше втомлюватися і не перетворювати прибирання в важку справу.

Часто можна зустріти пораду починати прибирати з кімнати, в якій є балкон. Саме на балконі або лоджії накопичується найбільша кількість сміття. Після переходять до спалень і дитячих. На кінець залишають санвузол і кухню. Багато виконують прибирання і в іншому порядку. Фахівці ж рекомендують дотримуватися такого алгоритму:

Альтернатива

Якщо прибирання в квартирі все ж здається вам занадто важким заняттям або ви просто не можете знайти містечко в своєму графіку для нього, зверніться в клінінг-центр. Компанія Сleaning-Services виконає все оперативно і якісно. В нашій команді лише фахівці своєї справи, ми використовуємо найкращі чистяче-миючі засоби та спеціальну техніку, а також прибираємо строго за відпрацьованою технологією.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!