м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Кожен любитель жувати жуйку пам’ятає не один курйозний випадок зі свого життя. Часто вона виявляється не в сміттєвому кошику, а на поверхнях меблів, одязі, килимах, а іноді й у волоссі.

Видалити жувальну гумку іноді буває дуже складно. Ці труднощі пов’язані не тільки з особливістю жуйки розм’якшуватися під впливом температури, але і з текстурами поверхонь, де вона опинилася.

Клеїти жуйку під стільницю – шкідлива звичка, яка з’являється ще в шкільні роки і може супроводжувати людину все усвідомлене життя. Ця ж жуйка може легко приклеїтися до одягу і принести багато неприємностей.

Zjvachka pod stolom

Всім нам знайомий прийом видалення жуйки з одягу за допомогою морозильної камери. Помістити в морозилку джинси або сорочку не складає великої складності. Речі легко туди поміщаються, а після того як жуйка під впливом холоду стане крихкою її легко можна видалити за допомогою ножа.

Але що робити з меблями та іншими предметами, які не поміщаються в морозилку?

Способи видалення жуйки

Є багато способів видалити жувальну гумку з поверхонь і оббивки меблів і ми детально розглянемо кожен з них.

    1. Оббивку з натуральної та штучної шкіри можна очистити від жуйки таким же способом. Але слід бути дуже акуратним з гострими предметами, які можуть залишити подряпини на поверхнях.
    2. Позбутися від жуйки можна і за допомогою високих температур. Оббивку можна нагріти гарячою праскою через серветку або гарячим повітрям фена, а потім зачистити місце щіткою. Для видалення залишків ще раз пройдіться праскою, а потім проведіть хімчистку текстильних поверхностей.

Ubrat zjvachku

У боротьбі з прилиплою жуйкою можна вдатися до допомоги фахівців клінінгової компанії Cleaning-Services https://cleaning-services.kiev.ua/ua/. Вони точно знають, як і чим можна видалити прилиплу жуйку з різних поверхонь і зробити ваш будинок, офіс або інші приміщення ідеально чистими.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!