м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Використання різних видів клею в домашніх умовах часто призводить до появи складних плям в найнесподіваніших місцях. Видалити їх з плитки, кераміки та інших гладких поверхонь можна за допомогою розчинників і спеціальних засобів, а ось плями клею на одязі, килимах і меблевій оббивці можуть викликати певні труднощі.

Як правило, якісні марки клею швидко схоплюються, засихають і в разі необережності псують зовнішній вигляд домашнього текстилю та меблів. Але якщо розібратися, то існує чимало способів усунення плям від клею.

Якщо ви помітили пляму від клею на підлозі, килимі, меблях та інших поверхнях, не варто чекати генерального прибирання і панікувати. В першу чергу важливо враховувати термін давності забруднення, склад клейової суміші, а також особливості матеріалу. Способи та методи видалення клею багато в чому залежать від його виду.

PVA

ПВА

Цей тип клею виводиться швидше інших видів і часто не вимагає використання агресивних речовин. Досить запрати пляму теплою мильною водою і сполоснути кілька разів. Якщо клей “пожив” можна використовувати вологу серветку змочену в спирті або оцті.

Не менш ефективно з застиглою плямою від клею ПВА справляється ацетон, тільки перед його використанням перевірте як він себе поведе на тканині на непомітній ділянці. Якщо тканина не полиняла і не деформувалася, можна приступати до видалення плями.

Силікатний клей

Цей клей використовують для склеювання паперів, тому він частий “гість” в офісах і громадських організаціях. Так само як і ПВА його легко видалити теплою мильною водою, в якій попередньо розчиняють харчову соду. Найпростіший клей “Момент” теж містить в своєму складі силікати і його можна видалити за допомогою тампона змоченого в бензині. З клейовими плямами добре справляються розчинники для лакофарбових покриттів.

Kley

Столярний клей

За допомогою цього клею обробляють стики меблів, тому він може опинитися на оббивці чи килимі. Якщо клей застиг, його доведеться розм’якшувати за допомогою теплої води. На килимі або меблевій оббивці це можна зробити за допомогою вологої губки. Після розм’якшення його можна легко зчистити плоским тупим предметом.

Супер клей

Популярні марки супер-клею є надійним засобом для склеювання будь-яких матеріалів. Його використовують в процесі ремонту предметів домашнього вжитку, взуття та ін. Виробник обіцяє, що клей може склеїти «намертво» все, що ви побажаєте. Тому цілком очевидно, що видалити супер-клей досить складно.

Якщо пляма свіжа, можна спробувати обробити її за допомогою розчинника або ацетону. Але в процесі видалення, потрібно бути уважним, щоб не зіпсувати меблі або новий килим.

Kley Moment

Після того промийте пляму звичайною водою. Видаляти плями від клею можна за допомогою оцту або лимонної кислоти. Також в будівельних магазинах є спеціальні засоби, які називаються “Антиклей”. Їх склад ретельно продуманий і дозволяє видаляти клейові речовини з різних поверхонь.

Якщо все ж ви не хочете йти методом проб і помилок, звертайтеся в клінінгову компанію CLEANING-SERVICES. Фахівці допоможуть швидко позбавитися від найскладніших плям і нададуть цілий комплекс послуг з прибирання будинку і хімчистки килимів і м’яких меблів.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!