м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Ось і закінчений ремонт. Залишається тільки вивезти будівельне сміття і провести генеральне прибирання від інструменту і залишків будматеріалів. Сучасні ремонтні та монтажні роботи не обходяться без використання монтажних пін. Будівельна хімія в формі піни дозволяє герметизувати дверні та віконні прорізи, заповнювати тріщини в чорнових стінах і підлогах.

У більшості випадків в процесі ремонту монтажна піна потрапляє на віконний і дверний ПВХ профіль, склопакети, дерев’яні поверхні, лінолеум або ламінат. Видаляти її краще до того як вона затвердіє, але найчастіше будівельні бригади не дбають про це, а ви отримуєте застиглу на різних поверхнях монтажну піну.

Чим видалити монтажну піну і при цьому не пошкодити поверхню? Ми розглянемо способи видалення піни з різних поверхонь і розберемо кожен з них.Montajnaya pena

Двері

Попадання монтажної піни на полотно дверей досить часте явище. Засохла піна псує їх зовнішній вигляд і настрій господарям будинку. Процес видалення багато в чому залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. Якщо піна потрапила на масив дерева, то видалити її можна декількома способами. Спочатку зріжте її гострим ножем, а для видалення залишків можна використовувати дрібнодисперсний наждачний папір. Якщо місце плями відрізняється за кольором від дверей, виправити ситуацію можна лаком по дереву.

Відмити монтажну піну з металевих дверей досить складно, особливо якщо вона засохла. Як і в першому випадку для початку її необхідно зрізати гострим ножем. Для видалення свіжих слідів можна використовувати соняшникову олію. Змастіть ділянку, і дочекайтеся поки піна розм’якшиться. Після цього її легко буде видалити мочалкою. Не використовуйте гострих предметів, які можуть залишити глибокі подряпини на металі.
Udalenie peny

Двері та вікна з ПВХ-профілю

Неакуратні будівельники часто залишають після себе надлишки монтажної піни на білосніжних поверхнях підвіконь, вікон і дверей. Для їх видалення можна використовувати масу варіантів. І їх вибір залежить від свіжості монтажної піни. Якщо з моменту її застигання минуло трохи часу, то для видалення використовують більш щадні методи. Для цього підійдуть підручні засоби – оцет, ацетон, соняшникова олія, а також засоби для промивання монтажних пістолетів. Просто прикладіть на місце забруднення серветку змочену в будь-якому із засобів і дочекайтеся поки піна розм’якшиться. Після цього очистіть забруднене місце за допомогою жорсткої губки.

Залишки миючого засобу можна прибрати за допомогою мильної води, а після всіх маніпуляцій протріть поверхні сухою серветкою.
Montazjnaya pena

Ламінат і лінолеум

Для видалення монтажної піни з цих поверхонь теж можна скористатися вищевказаними засобами. Лінолеум добре очищається за допомогою соняшникової олії та засобами для видалення монтажної піни. Такі поверхні зазвичай не деформуються під впливом засобів для очищення. А ось в процесі видалення монтажної піни з ламінату необхідно діяти дуже обережно. Агресивні засоби можуть змінити колір або зруйнувати поверхні.

У будь-якому випадку краще спробуйте засіб на непомітній ділянці або зразку матеріалу. І тільки після позитивного результату можете видаляти піну з поверхонь.

Текстиль та одяг

Очистити монтажну піну з текстилю та одягу і зберегти їх зовнішній вигляд досить складно. Але перед тим як викидати улюблений светр в сміття варто спробувати видалити. Якщо сліди дуже свіжі, то можна обійтися ацетоном, очищеним бензином або уайт спіритом. Обробіть непомітний шматочок виробу і якщо він збереже свій зовнішній вигляд можете приступати до очищення. Після обробки виперіть виріб в пральній машині з великою кількістю прального порошку. Якщо засіб потрапив на оббивку м’яких меблів, то для очищення використовуйте мильний розчин.
Dimeksid

Із застарілими плямами на тканинах добре справляється розчин Димексиду. Він випускається у формі рідини та його можна купити в будь-якій аптеці. Змочіть рясно тканину в засобі і залиште на півгодини. Після цього просто виперіть речі в при високій температурі.

При роботі з хімічними речовинами використовуйте засоби захисту у вигляді гумових рукавичок. Якщо все ж ви не впевнені в своїх силах, компанія Cleaning-Services https://cleaning-services.kiev.ua/ua/ надає послуги післябудівельного прибирання. А щоб в майбутньому не мати справу з монотонним відтиранням плям радимо просто захищати поверхні від попадання монтажної піни.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!