м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Від чистоти і порядку в холодильнику залежить не тільки свіжість продуктів, але й термін його експлуатації. Продукти, які ми щодня кладемо в холодильну і морозильну камеру є джерелами різних запахів і причиною розмноження мікроорганізмів.

Kholodilnik

Особливості розморожування холодильника

Щоб уникнути цвілі необхідно періодично розморожувати і мити внутрішні стінки і полиці, позбавляючи їх від слідів пролитих рідин і крихт. І якщо ви думаєте, що покупка агрегату з системою “No Frost” позбавить вас від розморожування, то це далеко не так. Періодичність розморожування не залежить від типу системи, а лише спрощує догляд за холодильником. Отже, з чого почати правильне розмороження і очищення домашнього помічника?

  1. Поставте регулятор на відмітку 0, і відключить електричне живлення. Звільніть холодильник від продуктів, а всі полички і ящики вийміть і підготуйте до миття. Якщо в холодильнику відсутній резервуар для збору талої води вниз можна поставити миску.
  2. Розморожування – один з найважливіших процесів. Щоб воно пройшло без шкоди для техніки, не намагайтеся його прискорити підручними засобами. Залиште холодильник розморожувати природним шляхом, так як будь-які перепади температур можуть призвести до перегріву пристрою.
  3. Прибирання і очищення холодильника – наступний етап після розморожування. Ця процедура позбавить його від неприємних запахів зіпсованих продуктів. На полицях скупчується жир, а на дні піддонів для овочів і фруктів бруд. Для миття холодильника краще використовувати розчин харчової соди і теплої води. Він допоможе прибрати неприємні запахи і продезінфікувати камеру. Після миття розчином протріть холодильник вологою серветкою змоченою в чистій воді.
  4. Не варто включати холодильник відразу після миття. Це може привести до розмноження грибка або утворення сніжної кірки. Поки холодильник сохне, займіться його очищенням зовні. Для цього можна використовувати синтетичні миючі засоби. І не забудьте протерти задню решітку від пилу та павутиння.
  5. Увімкніть холодильник і залиште попрацювати без продуктів. Після того як він набере необхідну температуру, можна складати продукти. Скляні ємності, які давно зберігаються обов’язково протріть перед тим як повернути в камеру. Також ми надаємо комплексні послуги з прибирання квартир.

Kholodil'nik

В процесі експлуатації холодильника важливо максимально швидко прибирати пролиті рідини і залишки зіпсованої їжі. І тоді він буде служити довго, а продукти будуть завжди свіжими та красивими.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!