м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Будь-яка господиня, яка стикається з прибиранням, знає як складно боротися з пилом. Здається, що прибирання закінчено і в будинку ідеальна чистота, як ви помічаєте, що вона знову осідає на глянцевих поверхнях.

Іноді здається, що пил безсмертний і боротися з ним неможливо звичайними способами. Хоча якщо правильно все проаналізувати і знати причини швидкої появи пилу, можна не тільки зменшити його кількість, але й спростити процес прибирання. https://cleaning-services.kiev.ua/ua/

Розбір речей

Зверніть увагу на предмети, які знаходяться в домі. Чим більше домашнього текстилю, килимів і просто різних дрібниць, які люблять збирати пил, тим більше її в повітрі.
Pyl'

Пил в домі не тільки псує зовнішній вигляд інтер’єру та меблів, а й може викликати алергії. А якщо у вашому домі є діти, то краще позбавитися від всіх пилозбірників.

Сюди входять килими, як підлогові, так і настінні полотна. Проаналізуйте вміст шаф. Одяг, який ви давно не носите місце на смітнику або в гаражі.

Причиною накопичення пилу є різний домашній декор – серветки, скатертини, штучні квіти і декор. Постарайтеся зменшити їх кількість, або організуйте їх зберігання за склом.

Складні об’ємні штори теж накопичують пил і під час їх розсування пил піднімається і осідає на меблях. Віддайте перевагу простим шторам, фіранкам або позбудьтеся від текстилю на користь жалюзі.

Пухові подушки не тільки збирають пил, а й можуть стати місцем проживання пилового кліща. Краще вибрати подушки і ковдри з синтетичними наповнювачами.

Kak izbavitsya ot pyli

Прибирання

Генеральне прибирання в домі допоможе домогтися певних результатів в боротьбі з пилом. Рекомендуємо дотримуватися певної послідовності:

  1. Приберіть непотрібні речі, а ті які використовуються рідко сховайте в закриті ящики або під скло.
  2. Приділіть увагу м’яким меблям. Спочатку пропилососьте їх, а потім намочіть старе простирадло, накрийте ним диван і вибийте.
  3. Якщо ви не можете відмовитися від штор, обробіть їх за допомогою відпарювача. Під впливом пари пилові кліщі загинуть, а кількість пилу скоротиться.

Kak izbavitsya ot pyli

 1. Кімнатні рослини теж збирають пил, від якого позбутися не просто. Можна спробувати очистити листя за допомогою м’якої серветки.
 2. Якщо в будинку живуть кішки або собаки, шерсть яких є джерелом пилу, вичешіть їх шерсть або помийте їх.
 3. Протирання пилу з поверхонь позбавить будинок від видимого і невидимого пилу. Не забувайте і про важкодоступні місця – карнизи, люстри, верхні полиці шаф і стінок.
 4. Прибирання за допомогою пилососа допомагає позбутися від пилу. Особливо добре для цих цілей підходить техніка з аквафільтром, які прибирають пил з повітря.
 5. Ще одним дієвим способом позбавлення від пилу є очищення повітря, яку надають клінінгові компанії.

Ефективна боротьба з пилом неможлива без профілактичних заходів. Не забувайте провітрювати приміщення, використовуйте спеціальні антистатичні поліролі та намагайтеся по можливості проводити вологе прибирання, особливо в жарку пору року.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!