м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Питання актуальне для власників котеджів і квартир. Як помити вікна зовні цікавить власників офісів і початківців домогосподарок. Чисті стекла – це естетика, візитка будівлі і краще проникнення світла до неї. Тому про процес і складові необхідно знати детально.

Миття вікон – загальні правила

Хочете знати, як помити вікна зовні якісно? Піклуватися про них рекомендується в безвітряний і похмурий день, тоді розводів не буде. Діяти потрібно в такому порядку:

  1. Приготувати якісні та зручні підручні засоби.
  2. Очистити рами: змочити водою, обробити миючим засобом 1-2 рази, насухо протерти.
  3. Промити фурнітуру, елементи дренажу, щоб в зимовий час уникнути запотівання і покриття льодом. Етап обов’язковий, якщо цікавитеся, як помити вікна зовні якісно.
  4. Відмити стекла, використовуючи засоби з пульверизатора. Занадто забруднені потрібно попередньо протерти сухою ганчіркою. Миючий препарат розподілити рівномірно, пройтися по профілю ретельно, сухою серветкою відполірувати.
  5. Очистити підвіконня підходящим засобом.
  6. Перейти всередину, діяти аналогічно, знаючи, як помити вікна.
  7. Завершити догляд потрібно змащуванням металевої фурнітури  для продовження терміну її використання. Для ущільнювачів з гуми застосувати силіконовий розчин, щоб підтримати їх пластичність.

Пристрої для миття вікон з зовнішньої сторони

Безпека, комфорт і якість гарантовані, точно знаючи, як помити вікна зовні. Працювати буде легше, результат збережеться довше, приміщення стане світлішим з вибором правильного помічника.

Телескопічна швабра

З нею назавжди відпаде проблема, як помити вікна зовні та не тільки їх. Інструмент незамінний, коли є глухі стулки вікон, які не відчиняються або вони занадто високі. Перевага телескопічної швабри – наявність зручної ручки, оснащеної фіксатором. Інструмент полегшує миття всередині та зовні, прискорює його. Спеціальна ручка виробу легко та швидко висувається. Деякі телескопічні швабри в комплекті мають додаткові насадки. Тому завдання, чим і як помити вікна зовні, вирішується просто. Мікроволоконна насадка істотно полегшує вологе прибирання із засобом для миття скла. Силіконова допомагає усувати вологу і розводи на поверхнях.

У прихильників ідеальної чистоти і комфортної роботи користуються попитом парові моделі інструментів. Вони дають можливість контролювати температуру подачі пари, її інтенсивність. Дезінфекція внутрішніх поверхонь – ще один «плюс» інструменту в сьогоднішній епідемічний період. З вищевказаним видом швабри питання про те, як помити вікна зовні та інші поверхні, вирішується на відмінно. Час прибирання економиться, результат задовольняє ідеальних господинь. Навіть запущені поверхні сяють блиском після застосування телескопічної швабри. Для них потрібно повторити процедуру кілька разів.

Сучасний інструмент для прибирання застосовувати легко, потрібно тільки призвичаїтися. Можна процедуру делегувати професіоналам, якщо цінуєте час і не знаєте, як помити вікна зовні.

Магнітна щітка для вікон

Ще один незамінний пристрій для ідеального прибирання. Являє собою з’єднані магнітом дві губки. Перша прикріплюється зовні віконної поверхні, друга – всередині. В холоді, на висоті та при стулках, які не відкриваються магнітна щітка чудово справляється з проблемою, як помити вікна зовні.

Для алергіків основною перевагою щітки є те, що ніяких хімічних препаратів застосовувати не потрібно. Змочування в звичайній воді забезпечить чудовий результат прибирання. Щітка самостійно знає, як помити вікна зовні.

Інші переваги пристрою:

Прибирання з такою щіткою назавжди зніме питання, як помити вікна зовні ідеально.

Отже, інноваційні пристрої істотно спрощують наведення порядку в домі. З їх допомогою легше добитися ідеальної чистоти, яка радувати буде довше. Як помити вікна зовні на відмінно та заощадити безцінний час для родини? Довірити ці та інші завдання професіоналам! Тоді світ з вікон стане світлішим, радіснішим і яскравішим!

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!