м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Безлад в дитячих кімнатах зводить більшість батьків з розуму, а коли справа доходить до прибирання просто опускаються руки. Позбутися від того, що на перший погляд здається зайвим дуже легко, але для дітей ваші підвалини мінімалізму не зовсім підходять.

Згадайте себе в дитинстві. Невже ваші іграшки і речі були завжди на місцях або розкладені по скриньках? Швидше навпаки, звичною картиною був процес гри, коли в хід йшли не тільки іграшки, але і предмети домашнього текстилю, меблі і навіть те, що батьки забороняли чіпати.

Uborka v detskoy komnate

Поради, які ми хочемо вам дати не завжди будуть працювати на 100%, але вони повинні допомогти пережити вам наблизитися до заповітної мрії про ідеальний порядок в будь-якому куточку будинку. https://cleaning-services.kiev.ua/ua/

Іграшки

Найбільшою проблемою в створенні вічного бардаку є іграшки. І якщо їх кількість і якість не регулювати вчасно, з часом це призведе до завалів. Щоб не допустити цього періодично аналізуйте склад кошика з іграшками. Відберіть іграшки, якими малюк не грається. Зазвичай вони або зламані або давно не підходять йому за віком. Можете сміливо їх викинути або віддати сусідським дітям, щоб не заважали порядку в домі.

Uborka v detskoy komnate

В процесі розбору іграшок постарайтеся по максимуму позбавити ящики від непотрібного мотлоху. І якщо завал все ж утворився, то краще провести глобальну зачистку. Така процедура допоможе довше продовжити порядок і звільнити місце для нових іграшок.

Зберігання

Правильно підібрані контейнери і ящики допоможуть підтримувати порядок у дитячій кімнаті в цілому. Організувати зберігання можна за допомогою набору контейнерів з кришками. Їх можна зберігати в залежності від виду іграшок. Наприклад, м’які – окремо від конструкторів і машинок. А якщо дитина любить займатися творчістю і малюванням, відведіть місце для зберігання речей. Відведення конкретних місць для різних іграшок допоможе дитині бути організованою і привчить до порядку.

Прибирання

Uborka v detskoy komnate

Генеральне прибирання ніхто не відміняв, але якщо ви не хочете витрачати всі вихідні на розбір іграшок і чистку килимів радимо відводити трохи часу на приведення в порядок конкретного місця або протирання пилу на підвіконнях. 20 або 10 хвилин кожного  дня присвячені міні-прибиранню заощадять час вихідного дня для відпочинку або прогулянки. А дитина, бачачи ваш приклад також швидко навчиться складати іграшки і наводити порядок в альбомах, книгах і особистих речах.

Зовсім не обов’язково вимагати від дитячої кімнати ідеального порядку. Дитина живе в своєму світі, тому дозволяйте дітям під час гри задіяти все, що їй хочеться. Тримати дитину в певних рамках дуже складно, а гармонія в родині і домі можлива тільки за умови взаємної любові.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!