м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Важливим атрибутом будь-якого інтер’єру є м’які меблі. Дивани, крісла і пуфи надають приміщенням додаткового затишку і завершеності.

Щоб обивка завжди виглядала охайною, їй необхідний ретельний догляд. Він залежить не тільки від ступеня забруднення поверхонь, але й від особливостей матеріалу.

Загальні правила по догляду

Головним джерелом забруднень є пил. Позбутися від нього допоможе пилосос і волога серветка. Будь-які розбірні елементи крісел (спинки, підлокітники) краще очищати окремо від каркаса. Регулярне чищення м’яких меблів пилососом з м’якою щіткою позбавить ваш дім від пилу і освіжить обивку.

Pulesos

Для чищення деяких типів обивки використовують спеціальні пароочищувачі. Вони не тільки очищають поверхні, але й вбивають пилових кліщів, від яких можливі алергії у людини. Будь-які плями необхідно видаляти якомога швидше, поки вони не засохли і не в’їлися в тканину.

Особливості догляду за різними матеріалами

Для оббивки м’яких крісел використовують різноманітний текстиль, штучну і натуральну шкіру. Від властивостей матеріалів залежать особливості догляду, а також способи видалення плям.

Текстильні обивки: флок, шенилл, велюр

Доглядати за тканинами не так складно, як може здатися на перший погляд. Досить регулярного чищення за допомогою пилососа. Жирні плями і розводи добре очищаються за допомогою миючих засобів зі знежирюючим ефектом. Сліди від чорнила, фломастерів – рідиною для зняття лаку.
Paroochistitel

Велюр досить примхлива тканина, тому намагайтеся використовувати менше води при очищенні. Сильне вбирання може деформувати тканину.

Будьте обережні з велюром. Він досить тонкий і застосування сили при очищенні може деформувати його безповоротно. Якщо бруд засох не намагайтеся його зшкрібати гострими предметами, а використовуйте засоби, які його розм’якшують.

Замша

Незалежно від походження замші її необхідно берегти від вологи. Але процес догляду практично нічим не відрізняється від догляду за текстильними поверхнями. Для розчісування ворсу використовують щітку з гумовими щетинками.

Шкіра

Для очищення гладких поверхонь краще використовувати злегка вологу серветку. А щоб шкіра не пересихала і зберігала свій гарний зовнішній вигляд час від часу її необхідно протирати спеціальними складами для догляду за шкірою.
Kozjannuy divan

Штучна шкіра погано переносить мильну воду і спиртовмісні очисники. Але якщо все таки на поверхні з’явилися плями, використовуйте розчин м’якого мила. Тільки не піддавайте поверхні впливу вологи і прибирайте її до того, як вона почне вбиратися.

Захистити оббивку можна за допомогою чохлів. Їх виготовляють теж з шениллу, флоку, велюру або жаккарду та інших тканин, які дуже легко прати в пральній машинці. Для прання краще використовувати засоби для дбайливого прання без відбілювача.Продовжити життя ваших крісел, і зберегти їх зовнішній вигляд допоможе професійна хімчистка, яку можна замовити прямо додому у фахівців компанії Cleaning-Services https://cleaning-services.kiev.ua/ua/. Професійне чищення допоможе освіжити оббивку на кріслах і повернути їй колишню красу.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!