м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Щоб зберегти житло максимально чистим і затишним необхідно час від часу проводити прибирання. Деяким доводиться займатися цим мало не кожного дня, так як в домі живуть діти, які розкидають іграшки та речі. Інші навпаки більшу частину часу проводять поза домом і їх будинок не потребує частого прибирання.

Навіщо робити прибирання

Пил і бруд містить в собі багато шкідливих мікроорганізмів, які негативно впливають на ваше здоров’я. Вони можуть стати джерелом для розмноження грибків, цвілі і пилових кліщів. Вчасно проведене прибирання допомагає усунути шкідливі мікроорганізми і зберегти здоровий мікроклімат в домі.

uborka

Правильно і своєчасно проведене прибирання дозволить:

Види прибирань

Перш ніж визначитися з частотою проведення прибирання, необхідно дізнатися що передбачає той чи інший вид прибирання.

  1. Щоденне прибирання. Прибирати щодня необхідно в тих випадках, якщо у вас велика сім’я і є діти. Саме вони люблять розкидати речі і не завжди вміють прибирати за собою.
  2. Щотижневе прибирання. Це найпоширеніший варіант регулярності прибирань. По-перше, добре робити це до кінця тижня, щоб зустріти новий робочий тиждень в чистій квартирі, а по-друге цього зазвичай досить, щоб підтримувати порядок і чистоту. Багато господинь відводять один день тижня на прибирання, прання, прасування та інші домашні справи.
  3. Прибирання в міру необхідності. Необхідність такого прибирання визначається індивідуально в кожному окремому випадку. Одним доводитися прибирати раз на місяць через постійні роз’їзди, а інші роблять легке прибирання, так як просто не смітять.
  4. Генеральне прибирання. Таке прибирання фахівці компанії CLEANING-SERVICES рекомендую проводити раз в 3 або 6 місяців. Періодичність даного заходу залежить від якості проміжних прибирань.

protiranie pyili

Легке прибирання: особливості та частота

Під легким прибиранням маються на увазі заходи, які в невеликій квартирі займають не так багато часу. Щоб воно займало не більше години завжди прибирайте за собою і вчіть це робити всіх членів сім’ї. Слідкуйте, щоб в раковині не накопичувалася брудний посуд, а в домі гори непотрібного мотлоху.

Легке прибирання включає:

Але й тут можуть бути корективи, якщо більша частина простору покрита килимовими покриттями, то часто піднімати їх немає необхідності. Таке прибирання проводитиметься ще швидше, якщо ви заздалегідь подбали про чистоту санвузла і кухонної плити. Саме ці місця в домі забруднюються швидше за все. І навіть якщо ви сильно зайняті на роботі, ви можете приділити трохи часу кухні і сантехніці, щоб відмити їх від видимих ​​забруднень.

myite polov

Генеральне прибирання: особливості та частота

Таке прибирання необхідно проводити навіть якщо у вас завжди чисто і немає видимих ​​забруднень. Процес включає в себе миття вікон, чищення кухонних витяжок, знімання і вибивання килимів. Кожен сам визначає необхідність прибирання тих чи інших місць в домі, але приблизна частота генерального прибирання 1 раз в три або 6 місяців. Проводити його частіше доведеться тим, у кого є маленькі діти, пухнасті тварини або вікна виходять на жваву трасу.

При правильній організації та підході до прибирання ви можете витратити менше часу, а в домі завжди буде чисто і затишно. А ви і ваші домочадці будете відчувати себе добре незалежно від погоди за вікном.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!