Періодичність прибирання багато в чому залежить від світосприйняття домочадців. Комусь хочеться прибрати, якщо помічена найменша смітинка, а хтось відкладає цю справу, поки по кутах не почнуть скупчуватися гори пилу. Також на частоту прибиральних заходів впливає і темп життя. Сучасні жінки завантажені та мають щільний графік, тому прибирають тоді, коли є час і енергія для цього, а не за фактом необхідності.
Чистота – це не тільки запорука фізичного здоров’я, а й гарант морального здоров’я сім’ї. Тому прибирання потрібно проводити регулярно.
Частота прибирання за типом приміщень
Встановити єдиний графік для прибирання квартири складно, оскільки в різних кімнатах сміття накопичується з різною інтенсивністю. На це також впливають такі фактори:
- наявність дітей;
- наявність домашніх тварин;
- кількість проживаючих;
- сезон.
Десь досить раз в тиждень пропилососити і протерти пил, а десь (особливо в домі, де є маленькі дітки) потрібне щоденне вологе прибирання.
Є місця, частота очищення яких залежить від кількості разів користування:
- У ванній – через кожні 30 разів;
- В душі – через кожні 14 разів;
- Килимок біля вхідних дверей – через кожні 30-50 разів, залежно від пори року.
- На кухні кожного дня потрібно мити раковину і плиту. Губки для миття посуду потрібно або прати, або міняти через кожні 4 рази використання.
- В туалеті протирайте кришку і ободок, вимивайте з йоржиком кожного дня.
Генеральне прибирання в ідеалі потрібно робити 1 раз в місяць, але можна й рідше -– 1 раз в квартал (якщо дозволяють умови).
Наскільки потрібне часте прибирання?
Багато хто впевнений, що чим частіше наводити чистоту, тим краще. Співробітники клінінг-центру запевняють, що ця думка не зовсім вірна. Надмірно часте прибирання приносить шкоду покриттям і поверхням меблів і техніки, призводить до зносу підлогових покриттів і килимів, псує декоративні матеріали і створює зайву вологу. До того ж це негативно позначається на стані імунної системи людини, адже наш організм не звик жити в стерильній чистоті.
Якщо у вашому домі є тварина, обов’язково кілька разів на рік віддавайте м’які меблі в хімчистку (кожні 2-3 місяці). Щоб рідше прибирати, використовуйте сучасні засоби. Вони знижують інтенсивність накопичення пилу, а також спрощують і прискорюють прибирання.
Коли потрібне щоденне прибирання
Щоденне прибирання може віднімати багато сил, якщо в домі живе пухнастий вихованець. У такому випадку воно доповнюється очищенням килимів і обивок від шерсті для запобігання алергії. При цьому 3-4 рази в тиждень потрібне вологе прибирання.
Прибирання щодня обов’язкове, коли в вашому домі є маленька дитина. Це вкрай важливо для її здоров’я. При цьому використовувати потрібно безпечні гіпоалергенні засоби. Потрібно часто провітрювати житло, щоб не скупчувалися мікроби й алергени. Слідкуйте за чистотою штор і жалюзі влітку, коли на них активно осідає пух, пил з вулиці, важкі метали вихлопних газів.
Регулярне щоденне наведення чистоти і порядку – це основа здоров’я кожного члена родини. Особливо воно потрібно там, де ви проводите багато часу.
Як полегшити прибирання
Щоб зробити прибирання простішим, можна залучати домочадців в якості помічників, використовувати сучасні чистячі та миючі засоби, інструментарій тощо. Можна користуватися послугами хімчистки. Однак значно швидше та якісніше з цим завданням впораються співробітники клінінг-компанії Сleaning-Services. Наші фахівці проведуть прибирання будь-якого приміщення максимально швидко, не залишивши й смітинки. При цьому вони анітрохи не будуть вам заважати і прийдуть у зручний для вас час. Професіоналізм і відповідальність – ключові переваги звернення до нашої компанії.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!