м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Періодичність прибирання багато в чому залежить від світосприйняття домочадців. Комусь хочеться прибрати, якщо помічена найменша смітинка, а хтось відкладає цю справу, поки по кутах не почнуть скупчуватися гори пилу. Також на частоту прибиральних заходів впливає і темп життя. Сучасні жінки завантажені та мають щільний графік, тому прибирають тоді, коли є час і енергія для цього, а не за фактом необхідності.

Чистота – це не тільки запорука фізичного здоров’я, а й гарант морального здоров’я сім’ї. Тому прибирання потрібно проводити регулярно.

Частота прибирання за типом приміщень

Встановити єдиний графік для прибирання квартири складно, оскільки в різних кімнатах сміття накопичується з різною інтенсивністю. На це також впливають такі фактори:

Десь досить раз в тиждень пропилососити і протерти пил, а десь (особливо в домі, де є маленькі дітки) потрібне щоденне вологе прибирання.

Є місця, частота очищення яких залежить від кількості разів користування:

Генеральне прибирання в ідеалі потрібно робити 1 раз в місяць, але можна й рідше -– 1 раз в квартал (якщо дозволяють умови).

уборка квартиры

Наскільки потрібне часте прибирання?

Багато хто впевнений, що чим частіше наводити чистоту, тим краще. Співробітники клінінг-центру запевняють, що ця думка не зовсім вірна. Надмірно часте прибирання приносить шкоду покриттям і поверхням меблів і техніки, призводить до зносу підлогових покриттів і килимів, псує декоративні матеріали і створює зайву вологу. До того ж це негативно позначається на стані імунної системи людини, адже наш організм не звик жити в стерильній чистоті.

Якщо у вашому домі є тварина, обов’язково кілька разів на рік віддавайте м’які меблі в хімчистку (кожні 2-3 місяці). Щоб рідше прибирати, використовуйте сучасні засоби. Вони знижують інтенсивність накопичення пилу, а також спрощують і прискорюють прибирання.

Коли потрібне щоденне прибирання

Щоденне прибирання може віднімати багато сил, якщо в домі живе пухнастий вихованець. У такому випадку воно доповнюється очищенням килимів і обивок від шерсті для запобігання алергії. При цьому 3-4 рази в тиждень потрібне вологе прибирання.

Прибирання щодня обов’язкове, коли в вашому домі є маленька дитина. Це вкрай важливо для її здоров’я. При цьому використовувати потрібно безпечні гіпоалергенні засоби. Потрібно часто провітрювати житло, щоб не скупчувалися мікроби й алергени. Слідкуйте за чистотою штор і жалюзі влітку, коли на них активно осідає пух, пил з вулиці, важкі метали вихлопних газів.

Регулярне щоденне наведення чистоти і порядку – це основа здоров’я кожного члена родини. Особливо воно потрібно там, де ви проводите багато часу.

Як полегшити прибирання

Щоб зробити прибирання простішим, можна залучати домочадців в якості помічників, використовувати сучасні чистячі та миючі засоби, інструментарій тощо. Можна користуватися послугами хімчистки. Однак значно швидше та якісніше з цим завданням впораються співробітники клінінг-компанії Сleaning-Services. Наші фахівці проведуть прибирання будь-якого приміщення максимально швидко, не залишивши й смітинки. При цьому вони анітрохи не будуть вам заважати і прийдуть у зручний для вас час. Професіоналізм і відповідальність – ключові переваги звернення до нашої компанії.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!