м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Безлад в будинку – це і скупчення пилу на підлозі та поверхнях, і розкидані по будинку речі. Такий стан речей негативно впливає не тільки на фізичне, а й психологічне здоров’я людини.

Звідки беруться пил і бруд в домі

Пил в дім потрапляє постійно. Ці маленькі частинки заносяться з одягом і взуттям у вигляді піщинок, кристалів солей і сажі з вулиці. Інша частина пилу потрапляє з відкритих дверей і вікон. Все це разом і призводить до утворення бруду на поверхнях в будинку. Частинки пилу настільки дрібні, що постійно витають в повітрі і разом з ним потрапляють в дихальні шляхи.

Чому ж так важливо прибирати? У чистому будинку завжди приємно перебувати, а сприятлива атмосфера сприяє відпочинку і заняттю домашніми справами. У чистому просторі приємно приймати гостей і сюди завжди хочеться повертатися.

allergiya na pyil

Фізичне здоров’я

Пил – це не тільки негарно. Його склад може негативно впливати на стан здоров’я людини. Разом із вдиханням побутового пилу в організм потрапляють пилові кліщі, токсини, пилок і мікроорганізми.

Одним з найбільш негативних проявів запилених приміщень може стати алергія. Вона проявляється постійним нежитем, запаленням слизових, чханням і кашлем. Вона навіть може стати причиною висипань на шкірі.

Підтримка порядку, провітрювання і вологе прибирання мінімізують негативний вплив пилу на організм людини. Особливо це важливо в будинках, де живуть маленькі діти і пил може стати причиною розвитку бронхіальної астми.

Звичайно в процесі прибирання неможливо знищити абсолютно весь пил, але це допоможе запобігти розвитку захворювань пов’язаних з його вдиханням. Зробити повітря чистішим допомагає вологе прибирання, очищення повітря і чищення текстилю парою.

Психологічне здоров’я

Безлад буває в кожному будинку. Але для деяких – це тимчасове явище, яке вони усувають швидко і без проблем, а інші все життя живуть в безладді, та ще й накопичують в домі купи непотрібного мотлоху.

Вчені та психологи стверджують, що людина в безладді відчуває себе набагато гірше, через постійний дискомфорт пропадає настрій і бажання працювати. Фахівці в сфері фен-шуй знайшли зв’язок між чистотою і стосунками з людьми, фінансовим благополуччям, ну і звичайно ж здоров’ям.

chistaya kvartira

Як саме чистота і порядок впливають на стан здоров’я людини?

  1. Впорядковані та розкладені по місцях речі допомагають сконцентруватися на важливих справах і емоціях. Тому тільки в повному порядку ви зможете працювати більш ефективно і не відволікатися непотрібне.
  2. Порядок робить людину спокійною і врівноваженою. А в стані безладу у людини розвивається депресія, і пропадає бажання прибирати і насолоджуватися життям.
  3. Чистота дозволяє впорядковувати думки, що робить роботу і життя в цілому більш ефективним. Крім того, люди, які стежать за чистотою більш організовані і більш успішні в житті і в роботі.

Крім психологічних проблем і проблем зі здоров’ям, безлад створює побутові незручності. Коли в домі чистота і порядок, а всі речі знаходяться на своїх місцях не потрібно витрачати часу на їх пошуки. А це особливо виводить з себе в моменти поспіху.

Якщо ви хочете бути здоровими і щасливими, стежте за порядком в домі і робіть прибирання вчасно. А фахівці клінінгової компанії CLEANING-SERVICES прийдуть на допомогу і наведуть порядок за вас.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!