м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Майже всі вчені сходяться на думці, що найголовнішими місцями проживання бактерій є гроші, ручки та поручні в громадському транспорті, а також сидіння унітазів. Небезпека заразитися інфекційною хворобою підстерігає людину практично скрізь – вдома, на роботі та в громадських місцях.

Але якщо в якості домашнього прибирання можна бути впевненим, то з іншими місцями перебування немає ніякої впевненості. Приходячи додому, ми зазвичай насамперед біжимо мити руки і це дуже правильно. Так ми змиваємо більшість мікробів принесених з офісу та громадських місць.
Ofise

Особливої ​​небезпеки зазнають офісні працівники. По-перше, складно сказати наскільки якісним було прибирання офісу, а часте миття рук не завжди можливе.

Нам вдалося скласти рейтинг найбрудніших речей в офісі, загальна кількість мікробів на поверхнях яких перевищує норму і може стати причиною небезпечних інфекційних захворювань.

Перепустка

Якщо ви губитеся в здогадах яка ж найбрудніша річ в офісі та думаєте про ручки дверей, перила, кнопки ліфта та інших речах, до яких торкаються пальці працівників і відвідувачів офісу, то ми змушені вас засмутити. За підсумками досліджень на першому місці “забрудненості” стоїть перепустка. Вона збирає бактерії з вашої сумки, кишень, поверхонь столів і одягу. Кількість мікробів на ньому перевищує 4,5 мільйона, що в десятки разів вище, ніж на кнопці зливу унітазу.

Клавіатура

На клавіатуру регулярно потрапляє пил, бруд і крихти. Все це ускладнюється пальцями рук, під якими активно відбуваються процеси розмноження і росту цих бактерій. Часто цими руками ми торкаємося обличчя та інших частин тіла, а потім дивуємося звідки на нашій шкірі висипання. Щоб підтримувати клавіатуру в чистому стані протирайте її періодично спеціальними засобами для дезінфекції.
Klaviatura

Телефон

Мобільні та стаціонарні телефони є невід’ємними атрибутами сучасних офісів. Безліч рук щодня беруть корпоративні телефони в руки, щоб зв’язатися з клієнтами та іншими співробітниками. Кількість мікробів на особистих телефонах теж може бути не меншою, адже вони подорожують з сумок до кишень, де теж чимало мікробів. Періодичне протирання дезінфікуючими серветками позбавить телефони від мікробів.
Knopka

Комп’ютерна мишка

На мишках кількість мікробів приблизно така ж як і на телефонах. Тому доглядати за ними варто так само.

Кнопки вимикачів і ліфтів

Кнопки контактують зі шкірою безлічі людей і це не тільки працівники офісів. У деяких офісах прихід клієнтів – звичайне явище і чим їх більше тим більша кількість бактерій на їх поверхнях. Особливо ризикованими є кнопки в клініках, медичних центрах і лікарнях. Тому після їх відвідування, ретельне миття рук обов’язкова процедура.

Сходові поручні

У багатоповерхових бізнес-центрах крім ліфтів використовують сходи. І чистота перил завжди залишає бажати кращого. Дотики багатьох людей перетворюють ці місця в справжні розсадники інфекцій.
Dvernye rychki

Дверні ручки

Ця невеличка ділянка контактує з людськими руками, які торкаються й до інших поверхонь. Зазвичай в процесі прибирання цим місцям приділяється не зовсім належна увага.
Щоб позбавити офіс від мікробів радимо вам хоч один раз в сезон замовляти послуги професіоналів. Компанія Cleaning-Services https://cleaning-services.kiev.ua/ua/ надає комплекс послуг з прибирання офісних приміщень будь-яких площ.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!