м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Презентабельна та доглянута прибудинкова територія заміського будинку – це частина комфорту і елемент солідного іміджу господарів володіння. Прибрана і доведена до ладу територія є основою гарного ландшафтного дизайну і стильного вигляду всього домоволодіння.

Підтримати порядок або провести післябудівельне прибирання допоможуть фахівці нашого клінінг-центру. Ми надаємо великий список послуг з прибирання території котеджів, дач і прибудинкових ділянок різних володінь. Маючи великий досвід роботи, залучаючи фахівців і використовуючи кращі засоби і техніку, ми гарантуємо вам бездоганний результат. Наша бригада в найкоротші терміни наведе порядок без шкоди навколишньому середовищу, при цьому ви будете позбавлені всіляких турбот.

Що включає послуга

У прибирання території входить цілий комплекс заходів, перелік яких залежить від сезону. Влітку виконуються такі пункти:

Взимку обов’язковими пунктами є такі:

Виконання всіх перерахованих послуг є обов’язковим.

уборка территории

Особливості замовлення послуг в Cleaning-Services

Одним з напрямків діяльності компанії є проведення комплексу робіт з прибирання прибудинкової території. Наші співробітники виконують всі види робіт з використанням сучасної техніки, екологічно чистих засобів і повним транспортним забезпеченням.

Для замовлення послуг досить виконати кілька простих дій:

  1. Зв’язатися з нашим менеджером по телефону або за допомогою електронної заявки.
  2. Обговорити деталі майбутнього договору.
  3. Провести зустріч із співробітником на прибудинковій території для оцінки майбутньої роботи.
  4. Підписати договір, після чого наша компанія приступить до виконання своїх обов’язків.

Ми уважно стежимо за виконанням всіх умов договору і не допускаємо промахів в своїй роботі. Це гарантує вам своєчасне виконання всього комплексу робіт. Тепер не доведеться тижнями чекати працівників ЖЕКів, які виконують свою роботу посередньо, адже ми готові трудитися для вас щодня. Також ви можете замовити домашнє прибирання різної складності, включаючи миття вікон. Ми надаємо і такі послуги як прибирання офісів і будинків, хімчистку та інші прибиральні заходи.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!