м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Сам термін клінінг прийшов на пострадянський простір з-за кордону і походить від англійського «clean» – прибирання, прибирати, чистити. Якщо говорити про клінінг-послуги, то це досить широкий перелік різних робіт з прибирання та чищення приміщень різного призначення.

Клінінг – це здійснення професійного прибирання приміщень різного призначення із застосуванням професійних миючих засобів і устаткування силами спеціалізованих компаній. Сучасний клінінг також – це високий рівень сервісу, коли замовнику немає потреби турбуватися про те, що приміщення в офісі або квартирі неприбрані або речі знаходяться не на своїх місцях.

Офісний клінінг

Кілька (зазвичай 2-5 осіб) професійних співробітників клінінгової компанії в призначені дні та години приходять в офіс замовника для проведення планового прибирання всіх приміщень, починаючи від кабінетів власників, і закінчуючи технічними приміщеннями та коморами. Для такого виду клінінгових послуг відбираються постійні люди, які швидко вдаються в усі нюанси прибирання конкретного офісу і здійснюють професійне підтримуюче прибирання. Договір з надання послуг офісного клінінгу зазвичай включає в себе такі етапи: догляд за офісною технікою, прибирання підлогового покриття, витирання пилу, миття посуду в їдальні офісу, миття дверей, вікон і вітрин, прибирання території біля офісу і т.д. Додатково в комплекс послуг може входити мийка автомобілів, періодична хімчистка м’яких меблів, килимів, професійна чистка кондиціонерів та інші роботи, пов’язані з підтриманням чистоти в офісі. У договорі на надання клінінгових послуг вказується і перелік робіт, та їх періодичність. Також, при необхідності вказується перелік засобів і їх витрата за певний період.

Прибирання квартир на регулярній основі

Регулярне прибирання квартир і приватних будинків також передбачає укладення договору з господарями за тим же принципом, що і для надання послуг з прибирання офісів. В якості додаткових послуг тут можуть обговорюватися стрижка і догляд за газонами, посадка рослин та інші послуги садівників.

Прибирання приміщень після ремонту.

Після ремонту якісно провести прибирання, не йдучи на тиждень у відпустку практично неможливо. Цей вид послуг в клінінгових компаніях завжди користується великим попитом і через складність самого процесу, і тому, що необхідно знати, якими засобами можна відмити ті чи інші будматеріали. Професійний клінінг володіє і навичками, і необхідними матеріалами для очищення приміщень від вапна, клейових складів й інших матеріалів, які залишили свої сліди після ремонту. Такий вид клінінгу здійснюється на разовій основі. Професійний підхід дозволяє швидко і якісно прибрати приміщення від наслідків ремонту. Різні разові роботи, пов’язані з чищенням і прибиранням включають в себе великий перелік робіт, таких як прибирання після пожежі, генеральне прибирання квартири або будинку і присадибної ділянки, прибирання складського приміщення, миття фасадів будівель та інші роботи.

Чистота створюється нашими професіоналами з використанням різних засобів, у тому числі й екологічних, які не мають шкідливих для здоров’я людей і тварин домішок, не викликають алергії. Ми готові протягом години виїхати на об’єкт (Київ) для надання послуг з термінової прибирання приміщення будь-якого типу і почати працювати, а час, витрачений на прибирання, буде залежати від обсягу робіт. Також нам приємно запропонувати своїм постійним клієнтам хороші знижки на наші послуги. З CLEANING-SERVICES ваш офіс квартира, будинок і територія біля будинку будуть завжди доглянутими та чистими.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!