м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Бувають випадки, коли квартира дуже занедбана і її необхідно прибрати якісно та швидко. У таких ситуаціях просто не обійтися без фахівців, а саме – клінінгової компанії.
Uborka zapuschennyih kvartir4

Клінінгова компанія: що це

Сьогодні так називають фірми, що надають послуги з прибирання квартир, будинків, офісних і торгових приміщень, а також – прибудинкових ділянок. Як правило, компанія складається з: працівників офісу (менеджерів, які знаходять клієнтів, бухгалтерії, в якій займаються фінансовими питаннями, директором, адміністрацією), виконробом і безпосередньо самими працівниками – прибиральниками.

Що входить в роботу клінера?

Рід діяльності компанії досить широкий. Роботи можуть бути одноразові та постійні. Перш за все прибирання клінінговою компанією здійснюється в наступних напрямках:

Психологічний аспект

Для чого потрібно підтримувати чистоту в приміщеннях – має бути зрозуміло кожному. Навіть якщо не спиратися в своїх судженнях на те, що пил може стати причиною алергії, а бруд – є розсадником мікробів, а це загрожує здоров’ю. Існує ще й психологічна проблема. Важливо пам’ятати, що бруд в квартирі – це бруд в душі…Uborka zapuschennyih kvartir2

У клінінгові компанії часто звертаються родичі літніх людей. Останні втратили віру в життя і знаходяться в стані депресії. Причиною тому можуть бути якісь фізичні нездужання, що не дають можливості провести нормальне прибирання, але частіше – це психологічні аспекти.

Часто квартири таких людей не просто, втратили “охайність”, але й абсолютно повністю забиті сміттям: старими речами, газетами, розбитим посудом, неробочими приладами та іншим мотлохом. А особи, які живуть в таких умовах, все більше закриваються від світу. В такому випадку, крім прибиральників, ще в клінінговій команді працює психолог. Його завдання – знайти підхід до літньої людини, довести, що життя прекрасне у всіх своїх проявах і воно триває, що б не трапилося. Обгрунтувати свої погляди, надати позитивні аргументи на користь того, чому так важливо дотримуватися всіх санітарних норм в домі.

Такі фахівці допомагають повернути віру в життя, почати жити заново. Вони очищають не тільки будинок, але й душу людей похилого віку.

Головні плюси клінінгової компанії

  1. Якість.
  2. Швидкість.
  3. Надійність.
  4. Капітальність.

Тому, якщо вам потрібне термінове якісне, швидко здійсненне прибирання, або ви просто не маєте сил/бажання прибирати самостійно – варто звернутися до професіоналів.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!