м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

У кожного з нас ремонт асоціюється з великою кількістю пилу та будівельного сміття. Не кожна будівельна бригада здійснює генеральне прибирання по закінченню своєї роботи. І тут на допомогу приходять співробітники клінінгових компаній або поради з наведення порядку власними руками.

уборка после ремонта

Прибирання після ремонту: як все влаштувати

Багато хто не знає з чого почати прибирання після будівельників, бачачи перед собою гори використаних матеріалів і пилу. Але не варто панікувати. Важливо все робити поступово і в правильному порядку. Процес прибирання після ремонту повинен включати в себе кілька етапів.

1. Вивезення сміття

Щоб в приміщенні після ремонту можна було жити, спочатку варто позбутися всього того, що залишили після себе будівельники:

Для такого роду робіт зазвичай клієнт замовляє “вивезення сміття”. Співробітники компанії, що надає послугу мають в своєму штаті вантажників, які винесуть з вашого будинку непотрібний “мотлох” і вивезуть його на смітник.

2. Прибирання

Наступний етап – це власне проведення прибирання приміщення. Новий інтер’єр вимагає правильного очищення. Процедура включає в себе:

послестроительная уборка

3. Догляд за меблями

Як правильно очистити меблеві поверхні від забруднень і пилу? В даному випадку потрібні спеціальні засоби: поліроль, просочення. Кожен тип меблів має своє покриття (лак, олія, віск та інше). Тому під кожен тип поверхні вибирають спеціальний засіб.

Чому це важливо? Меблі під час ремонту зазвичай виносяться в інше приміщення або просто накривається простирадлами або целофаном. В останньому випадку будівельний пил і вологість хоч і в малій кількості, але проникають під настил, покриваючи меблеву поверхню. Тому після ремонту, меблі не тільки протирають ганчіркою, але й використовують спеціальні засоби по догляду.

Наприклад, правильно полірований дерев’яний гарнітур навіть після ремонту буде виглядати як новий.

Варто відзначити, що прибирання після ремонту – справа не менш кропітка самого ремонту.

Щоб не псувати гарний настрій після “відновлення” житлоплощі та не витрачати багато особистого часу – краще скористатися послугами клінінгових компаній. Умілі майстри зазвичай наводять чистоту в максимально стислі терміни, використовуючи при цьому зручні пристосування і натуральний комплекс дезинфікуючих засобів.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!