м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Мабуть, кожному жителю багатоповерхівки знайомі випадки затоплення квартири. Рано чи пізно з цим стикаються наші сусіди, знайомі, близькі, друзі або –  ми самі. Послідовність дій, до яких вдається людина залежить від того, хто ви в даному випадку: винуватець або потерпілий від затоплення квартири. Як правило, проблеми виникають у обох сторін. Давайте розбиратися, що потрібно зробити і як діяти в разі затоплення.
a

Що робити, якщо ви потерпілий?

Перше, що слід робити в разі протікання води зі стелі – це повідомити про це сусідові-винуватцю. Якщо того вдома немає, необхідно перекрити вентиль надходження води по стояку самостійно або звернувшись за допомогою до ЖЕКу.

В даному випадку важливий фактор – оперативність. Після того, як протікання буде зупинено, вам слід підрахувати збитки. Можливо, все може обмежитися лише сушінням стелі, і тоді ви зобов’язані повідомити сусіда про те, що сталося. Щоб уникнути подібних ексцесів в майбутньому.

Але якщо ремонт після потопу неминучий, вам потрібно провести грамотну калькуляцію витрат:

У разі, коли сусід відмовляється відшкодовувати ваші витрати на ремонт після затоплення, ви можете відстояти своє право в суді.

Важливий момент

Після того, як потерпіла сторона подала позов на відшкодування збитку, не варто поспішати з ремонтом. А робити його самостійно – і зовсім не розумно. По-перше, в квартирі, де було затоплення, неодмінно є вологість. Позбутися від неї допоможе тільки дезінфекція, яку здатні провести тільки кваліфіковані працівники, які мають спеціальне обладнання. Після того, як дезінфекція буде проведена за всіма правилами і нормами гігієни – можна приступати і до самого ремонту приміщення.
b
Якщо попередні роботи по очищенню наслідків затоплення не здійснити, це може закінчитися сумними наслідками. У кращому випадку, на новій штукатурці будуть з’являтися жовті або сірі сліди вологості. У гіршому – мешканці раніше затоплених квартир можуть підхопити неприємні та навіть небезпечні захворювання. Адже нерідкі випадки, коли через грибки в людському організмі розвиваються такі хвороби, як пневмонія, запалення легенів і туберкульоз. Дихати вологістю в закритому приміщенні не можна. Тому, після затоплення квартири необхідна дезінфекція за всіма правилами. А значить – допомога професіоналів.

На сьогодні послуги з ліквідації затоплення приміщень здатні забезпечити клінінгові компанії.

Чим допоможуть клінери?

Якщо ви сумніваєтеся звертатися або не звертатися в клінінгову фірму, подумайте про те, що для подібної служби нерідкі випадки виїздів на ліквідацію затоплень в будинках. В арсеналі співробітників фірми зазвичай є все необхідне професійне обладнання та засоби швидкої боротьби з усіма наслідками потопів. Поки ви панікуєте і думаєте, як вчинити, професіонали, засукавши рукава, почнуть виконувати якісну роботу по ліквідації затоплення.
c

Поширені причини затоплення

Що може стати причиною потопу в квартирі? Найчастіше, це може бути проста неуважність людини або якась внутрішня поломка труб.

Найпоширенішими причинами сьогодні є наступні:
v

Сантехніка – це сполучені посудини, які неодмінно потрібно утримувати в бездоганному стані. Для цього, під час ремонту рекомендується міняти не тільки ванни і раковини, а й труби. А якщо ви, все ж, зіткнулися з проблемою затоплення квартири, то перед заміною сантехніки і проведенням ремонтних робіт, поспішіть позбутися від можливих негативних наслідків вологості в домі.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!