м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Більшість господинь ревно ставляться до чистоти в домі та вживають усіх заходів щодо наведення і збереження порядку. Будь-яке прибирання забирає чимало сил і часу, але тільки так ми можемо забезпечити затишок в домі та подбати про здоров’я домочадців. Для того щоб в домі було чисто, господині використовують поєднання двох методів прибирання – сухого та вологого.

Сухе прибирання

Постійно мити підлогу в домі, де не живуть алергіки, діти і немає домашніх тварин зовсім необов’язково. Крім того килимові покриття не вимагають частого вологого очищення за допомогою спеціальних засобів і води.

У комплекс заходів щодо сухого прибирання входить:

Проведення прибирання сухим методом дозволяє підтримувати чистоту і порядок між більш глобальними генеральними прибираннями. Пил добре видаляється, і немає необхідності проводити часті прання і миття текстильних поверхонь, які не дуже люблять воду. Проводити такі прибирання слід в міру необхідності або в комплексі з вологим методом.

uborka pyilesosom

Вологе прибирання

Такий метод прибирання передбачає використання води. Використовуючи її разом із серветками і спеціальними ганчірками можна домогтися чистоти швидко і надовго. Так, і вологе прибирання – це можливість уберегти себе та своїх близьких від алергічних захворювань.

Ефективність вологого прибирання пояснюється тим, що пил сам по собі – це тверді частинки різного походження. Вони настільки маленькі й легкі, що вільно можуть витати в повітрі та осідати на різних поверхнях. А при взаємодії з водою частинки зв’язуються, стають важчими і легко видаляються.
У комплекс заходів з вологого прибирання входить:

Крім високої ефективності вологого прибирання, воно забезпечує зволоження повітря в домі. А це в свою чергу позитивно впливає на самопочуття його мешканців.

myite polov

Чим прибирати: інструменти для прибирання

Для того, щоб прибирання забирало якомога менше часу і сил необхідно підібрати правильні інструменти. Тим більше, що сучасний ринок пропонує не тільки різноманітність побутових миючих засобів, а й цілий арсенал пристосувань, які допоможуть впоратися з пилом і брудом.

Для проведення прибирання сухим методом знадобляться:

  1. Спеціальні серветки для чищення дзеркал, моніторів, екранів та інших «примхливих» поверхонь. Вони не тільки видаляють пил без розводів, а й знімають статичну електрику.
  2. Мітелки. Прості виготовлені ​з ворсу на основі синтетичних матеріалів. Вони добре притягують пил і дуже просто очищаються.
  3. Ручний пилосос. Пристосування добре прибирає невеликі поверхні не тільки від пилу, але й від шерсті домашніх тварин та іншого дрібного сміття.
  4. Порохотяг. Сучасні пилососи – це високотехнологічні апарати, які всмоктують найдрібніші частинки пилу не тільки з горизонтальних поверхонь, але й домашнього текстилю.

instrumenty dlja uborki

Для того, щоб провести вологе прибирання необхідно підготувати:

  1. Серветки з мікрофібри. Інноваційний матеріал якісно усуває пил і не залишає розводів.
  2. Зручну швабру. Багатофункціональні прилади з системами віджиму і ганчірками з мікрофібри та інших матеріалів дозволяють швидко очищати навіть великі площі.
  3. Миючий пилосос. Такий прилад не кожен може собі дозволити, але цінителі ідеальної чистоти оцінять якість і швидкість прибирання будь-яких поверхонь за допомогою такого агрегату.

Сперечатися, про те який метод прибирання кращий, а який гірший – невдячна справа. Фахівці компанії CLEANING-SERVICES рекомендують використовувати обидва способи в комплексі, так само як і поєднувати різні інструменти в процесі наведення порядку. На частоту прибирань впливає і розташування вашого будинку, наявність в ньому маленьких дітей, алергіків і пухнастих тварин.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!