м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Окрасою будь-якого приміщення є килим. Він допомагає створити затишок і тепло в приміщенні. Але з якого матеріалу (натурального або штучного) він би не був виготовлений, його поверхня потребує регулярного чищення. Особливо це стосується світлих підлогових покриттів. Маркі килими потребують спеціального чищення.

ковер после химчистки

Хімчистка килимів

Вірний спосіб позбутися від забруднень на килимових покриттях – це здати килим в хімчистку. Спеціальні засоби та технології роблять можливим неможливе. Будь-які плями при високих температурах і за допомогою хімічних складів – відпираються. Тому хімчистка килимів в Києві та інших містах сьогодні така популярна послуга.

Використовувані засоби

Залежно від того, який вид підлогового покриття у вас (натуральний або синтетичний килим, доріжки або ковролін) і вибирають вид очищення (сухий або вологий), а також засоби для чищення. Це можуть бути:

  1. Шампуні та мильні розчини для миття килимів. Це найпопулярніші засоби, що використовуються для оновлення зовнішнього вигляду килимів і при виведенні дрібних плям. Випускають ці засоби різної консистенції.
  2. Порошок для догляду за килимами. Застосовуються для сухого чищення килимів і килимових покриттів. Дрібні гранули здатні вбирати в себе дрібні забруднення, освіжати їх, прибираючи неприємний запах. Застосовуються порошки як для сухого прибирання (прибираються пилососом), так і для вологого (розбавляються водою).
  3. Активна піна для очищення. Це хороші засоби для прибирання, що прекрасно піняться. У свою чергу, піна, що наноситься на килим виводить з килимів пил і бруд. Застосовується як при сухому чищенні, так і при митті килима.
  4. Спреї. Популярні чистячі засоби, які здатні швидко виводити плями. Наносять концентрат тільки на локальні місця забруднень на килимах.
  5. Спеціальні шампуні для миючих пилососів. Ці спеціально розроблені для автоматичного механізму засоби використовують тільки при митті килимів миючим пилососом.

особенности химчистки ковра

Миття килимів – робота для професіоналів

Прання килима – справа досить кропітка, що віднімає багато сил, засобів і часу. Тому в даному питанні варто довіритися професіоналам. Для цього потрібно звернутися в хімчистку або фірму, що спеціалізується на чищенні килимів.

Як правило, така компанія володіє всіма найновітнішими засобами і технологіями по виведенню стійких забруднень. А килим, який найчастіше потребує очищення – м’який і ворсистий, після миття необхідно ще правильно висушити. А інакше він втратить свій привабливий зовнішній вигляд. Це під силу тільки майстрам спеціалізованих компаній.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!