м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

При правильному підході балкон можна перетворити в облаштоване місце для роботи, відпочинку або комфортне місце для посиденьок з друзями. Але зазвичай він перетворюється в місце зберігання домашнього консервації, старих речей і непотрібного мотлоху.

І якщо балкон або лоджія поступово перетворюються в склад, то й заглядати туди не хочеться. Це призводить до того, що там накопичуються непотрібні речі, пил і бруд.

Проводити генеральне прибирання на балконі бажано регулярно і прив’язувати його до прибирання в квартирі. Але зазвичай такий захід ми починаємо під час зміни сезонів, щоб підготувати це місце до зими або літнього періоду.

Balkon

Щоб перетворити свій балкон в затишне місце, однозначно доведеться потрудитися. І можливо прибраний балкон надихне вас на організацію невеликого робочого місця або маленької оранжереї.

З чого почати

Спочатку необхідно підготувати арсенал приладів та інструментів, які знадобляться в процесі прибирання.

  1. Щітка для збирання крупного сміття.
  2. Порохотяг.
  3. Серветки для миття вікон і скляних поверхонь.
  4. Серветки для меблів, стін і ганчірка для підлоги.
  5. Миючі засоби для вікон і мильний розчин.

Sredstvo dlya okon

Викинути не можна залишити

Складність прибирання на балконі полягає в скупченні потрібних і непотрібних речей, які там зберігаються. І щоб прибирання було ефективним доведеться провести ревізію.

По-перше, відсортуйте потрібне від мотлоху і сміливо викидайте або віддайте те, що вам не знадобитися. Також зверніть увагу на організацію зберігання речей. Кілька шафок або полиць допоможуть зробити зберігання правильним і заощадять простір на підлозі балкона і лоджії.

Занадто габаритні та речі, які рідко використовуються краще перенести в гараж або інше місце. Звільніть простір і тоді зможете використовувати його більш ефективно.

Hlam

Прибирання

Після того, як ви звільнили простір від речей можете приступати безпосередньо до прибирання. Виметіть все велике сміття, а потім за допомогою пилососа без насадки пройдіться по всіх кутках, жолобах і важкодоступних місцях. Можете приступати до протирання меблів, полиць і миття підлог. Можливо доведеться кілька разів мити поверхні. Все залежить від кількості пилу і бруду на балконі.

Миття вікон

Ще одна частина прибирання на балконі. Їх доведеться мити всередині і зовні. Для цього використовуйте м’які серветки з мікрофібри і спеціальні засоби для миття вікон.

Якщо вікна дуже брудні, можна провести попередню мийку за допомогою мильного розчину. Дана процедура очистить склопакети від сильних забруднень і підготує до мийки спецзасобами.

Okna na balkone

Підтримка чистоти

Після того, як ваш балкон засяяв чистотою, можете розставляти меблі та речі на місця. При цьому подбайте про їх раціональне розміщення. Можливо містка шафа або кілька полиць допоможуть правильно організувати зберігання, а інакше ви ризикуєте швидко перетворити лоджію або балкон в захаращені квадратні метри.

Якщо проводити прибирання балкона регулярно, то можна не витрачати багато часу на його проведення. Якщо у вас немає часу і ви не готові займатися брудною роботою, фахівці компанії CLEANING-SERVICES https://cleaning-services.kiev.ua/ провели генеральне прибирання не одного балкона і знають як зробити це швидко і якісно.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!