м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Прибирання займає важливе місце в нашому житті, оскільки безпосередньо впливає на комфорт і стан здоров’я. Сухе прибирання проводиться щодня і в домашніх, і в офісних приміщеннях. Вологому прибираннб приділяється менша увага, хоча саме воно є більш важливим, оскільки ефективніше усуває забруднення і допомагає освіжити повітря. Таке прибирання допомагає прибрати пил, кліщів, грибки, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю. Регулярно проводьте вологе прибирання вдома мокрим методом для забезпечення належних умов.

Важливість вологого прибирання

Напевно ви помічали, що в лікарнях і офісах вологе прибирання проводять часто – 2-3 рази на день. Це робиться для того, щоб:

В установах, де буває багато людей, обов’язкове дотримання санітарно-гігієнічних норм. Це стосується і будинків, магазинів, навчальних закладів, супермаркетів та інших місць громадського користування. Прибирання вологого типу дозволяє попередити поширення безлічі хвороб, створити комфортні умови для праці та відпочинку.

влажная уборка

Чому не можна нехтувати вологим прибиранням

Такий метод очищення кімнат передбачає миття підлоги, протирання всіх поверхонь, миття вікон і дзеркал. Спосіб дозволяє позбутися від пилових накопичень, стійких забруднень. Також усуваються непомітні грибки, бактерії, віруси. При цьому використовуються не тільки швабра, а й очисні системи (миючий пилосос, зволожувачі і т.д.). Також потрібно застосовувати чистячі та миючі засоби, що підвищують ефективність прибирання в рази.

Особливості наведення чистоти вологим методом

Класичне вологе прибирання обов’язкове до проведення кожного дня. При цьому миючі склади не потрібно застосовувати кожного разу – тільки в міру необхідності або за графіком. Частішає захід у тому випадку, якщо вдома є діти або тварини. Також потрібно частіше прибирати, якщо хтось хворіє. Це допоможе зменшити ризики зараження інших членів сім’ї, а також виключити повторне зараження хворого.

Перевагами вологого прибирання виступають:

Прискорити і спростити процес очищення мокрим методом допомагає спеціальне обладнання і миючі засоби. Часто використовують:

Пропозиції від клінінг-центру Сleaning-Services

Наша компанія на професійному рівні займається прибиранням різних типів. Ми пропонуємо проведення вологого прибирання в:

З нами в команді працюють досвідчені професіонали, які оперативно виконують поставлені завдання і при цьому не заважають вам. У нашому арсеналі різноформатна миюча техніка, безпечні та ефективні миючі засоби, професійний інструментарій та інвентар. Ми зробимо все самі, позбавивши вас від зайвого клопоту. Наші послуги доступні за ціною і бездоганні за якістю. У нашому клінінг-центрі ви можете отримати вичерпні консультації та оформити замовлення на надання як одноразової, так і регулярної послуги. Ми здійснимо прибирання офісу або будинку на найвищому рівні.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

    Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!