м. Київ, вул. Вишгородська, 45

Цілодобово, без вихідних

Прибрати будинок – регулярне  завдання, яке стоїть перед кожною господинею. Але жодна з них навіть не замислюється над тим, з чого почати генеральне прибирання в домі. Проведення очищення приміщень відбувається за звичкою або в довільній формі. А між тим правильно організований порядок роботи буде сприяти скороченню часу на прибирання і меншій витраті сил.

План генерального прибирання

средства для генеральной уборки
При складанні плану потрібно подумати, з чого почати генеральне прибирання найкраще?

  1. Насамперед скручуємо килими і доріжки і виносимо їх на свіже повітря для вибивання пилу. Якщо штори і тюль потрібно випрати, попередньо знімаємо їх з петель і відносимо в прання.
  2. Приступаємо до прибирання кухні: миємо посуд, кухонне приладдя.
  3. Тепер потрібно прибратися в шафах, сервантах, комодах і на полицях. Для цього слід розкласти всі речі в домі по своїх місцях і навести порядок у всіх закритих меблевих нішах.
  4. Миємо вікна, якщо це необхідно.
  5. Тепер приступаємо до позбавлення від забруднень на поверхнях. Для цього легким мильним розчином протираємо важкодоступні місця: люстри, абажури, світильники і бра по всьому будинку.
  6. Протираємо мильним засобом міжкімнатні двері та ручки, потім миємо і вхідні двері.
  7. Проходимося вологою ганчіркою по кутах і стелях приміщень, знімаючи павутину та пил.

Витираємо пил з підвіконь, полиць, шаф, комодів і інших меблів. Протираємо і поліруємо меблеві фасади.

Головні особливості

Звичайно, пункти плану генерального прибирання можна значно скоротити. Наприклад, не обов’язково виносити на вулицю килим, щоб витрусити. Його можна гарненько пропилососити. Мити вікна та двері – також не завжди доцільно. Тут потрібно дивитися по конкретній ситуації.

Важливо не нехтувати послідовністю прибирання. Припустимо, якщо спершу вимити підлогу, а потім почати прибирання на полицях і в шафах, то потім рятувати підлогу від пилу й сміття доведеться знову.

генеральная уборка

Умовно можна розділити етапи генерального прибирання на чотири частини:

Маленька хитрість

Прибрати приміщення нескладно, якщо відволіктися на щось ще. Щоб регулярне обов’язкове заняття не стало нудним і рутинним, варто забезпечити собі цікавий фон: включити музику, цікаву передачу, фільм або аудіокнигу. Тоді процедура пройде легко і невимушено і ви зовсім не відчуєте втоми.

Хочете отримати консультацію або замовити послугу?

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!